Dipy / Atraktory

20 elementów

Filtry
 • SKU
 • Cena
 • Pozycja
 • Nazwa produktu
 • Best Sellers
 • Dochód
 • Najczęściej oglądane
 • Now in Wishlists
 • Reviews Count
 • Top Rated
 • Nowy
 • Biggest Saving
 • Price: low to high
 • Price: high to low
Price
 1. SuperFeed Pure Booster 1000 ml
  Już od 69,99 zł
 2. SuperFeed Liquid PVA Stick Booster 1000 ml
  Już od 56,99 zł
 3. Carp Food PVA Booster 1000ml
  Już od 47,49 zł
 4. Carp Food Zig Booster 1000ml
  Już od 39,99 zł
 5. Carp Food Liquid Maiz 1000ml
  Już od 36,99 zł
 6. SuperFeed Diffusion Booster 100ml
  Już od 36,99 zł
 7. Carp Food CSL1000ml
  Już od 35,49 zł
 8. Euro Booster XXL 1l
  Już od 34,59 zł
 9. Carp Food Attract Activator 500ml
  Już od 29,99 zł
 10. Carp Food Attract Dip 100ml
  Już od 28,99 zł
 11. Carp Food Attract Booster 300ml
  Już od 26,99 zł
 12. SuperFeed Pure Olej
  Już od 21,99 zł
 13. SuperFeed Speed Booster 100 ml
  Już od 22,17 zł
 14. Euro Booster XXL 1l

  Zaczynając od 34,59 zł

24
 • 12
 • 24
 • 36
 • 100
 • 200
na stronę

Dipy / Atraktory

Jak odróżnić dobry i skuteczny atraktor od podobnego produktu słabej jakości? To proste – ten pierwszy zapewnia odpowiednią pracę w wodzie oraz skutecznie wabi ryby w długim okresie czasu. Większość boosterów, dipów, itp. tuż po umieszczeniu w łowisku gwałtownie się rozpuszcza, uwalniając natychmiastowo całą swą moc w jednym miejscu. Producenci wydają się zapominać, iż ryby kierują się przede wszystkim zmysłem powonienia. Prawda jest taka, że użycie takiego atraktora może przynieść zupełnie odwrotny efekt od zamierzonego – przez swą intensywność skumulowaną w jednym obszarze po prostu spłoszy on karpie, nie wskazując karpiom naszego łowiska. A co się stanie, kiedy ryb nie ma w pobliżu? Cóż, jak to mówią cała para pójdzie w gwizdek – atraktor się rozproszy, nim zdąży wysyłać w wodzie informację o nowej stołówce. Postanowiliśmy w Tandem Baits wziąć byka za rogi – podeszliśmy do tematu profesjonalnie i kompleksowo.

Zaangażowaliśmy w projekt wybitnych specjalistów, przeprowadziliśmy wiele testów: w laboratorium i na wielu łowiskach. Udało nam się osiągnąć zamierzony cel – zaprojektowaliśmy produkty, które nie tylko znakomicie aromatyzują i stymulują żerowanie ryb, ale są przy tym również odżywcze i posiadają szereg parametrów odpowiedzialnych za długotrwałe wabienie. Potrafią skutecznie sprowadzić ryby w obręb łowiska z nawet bardzo dużych odległości i – co najistotniejsze – zatrzymują je tam na bardzo długo. Jak to zrobiliśmy? Każdy booster, dip, itp. składa się z bazy/nośnika oraz aromatów, ekstraktów i dodatków smakowych – poszczególne elementy pełnią w takim produkcie określoną rolę. Wielkim, niezagospodarowanym terenem jest – stanowiąca znaczną objętość atraktorów – baza: dla większości producentów to tylko i wyłącznie nośnik oraz rozpuszczalnik aromatów, bez żadnych istotnych cech.

W Tandem Baits w pierwszej kolejności wykluczyliśmy z baz składniki niekorzystne z punktu widzenia zdrowia ryb i obniżające ich chęć żerowania. Nowe nośniki atraktorów TB zawierają teraz substancje pochodzenia naturalnego: wysokoproteinowe izolaty (90%), proszkowane owoce, wielocukry i białka rybne. Idealnie przechowują i uwalniają aromaty. Dzięki użyciu naszego nowego, wysokoobrotowego miksera pracującego w próżni są to bardzo gęste, zawiesiste syropy, niekiedy niemal żele. Co istotne, bez urządzeń tego typu wyprodukowanie produktów tej klasy jest po prostu niemożliwe.

Próżniowe mieszanie pozwala bowiem na wyjątkowo stabilne łączenie składników i daje zdecydowaną przewagę nad innymi rozwiązaniami – to właśnie dlatego sporo zainwestowaliśmy w stosowne urządzenia. Udało nam się osiągnąć zamierzony cel – zaprojektowaliśmy produkty, które nie tylko znakomicie aromatyzują i stymulują żerowanie ryb, ale są przy tym również odżywcze i posiadają szereg parametrów odpowiedzialnych za długotrwałe wabienie. Potrafią skutecznie sprowadzić ryby w obręb łowiska z nawet bardzo dużych odległości i – co najistotniejsze – zatrzymują je tam na bardzo długo.

Nasze atraktory posiadają też pewną fantastyczną, wyróżniającą je spośród innych, podobnych produktów cechę – znakomicie przywierają/przyklejają się do zanęty: kulek, pelletu, nasion, a nawet białych robaków. Czym to skutkuje? Po umieszczeniu w łowisku atraktor w pierwszej chwili częściowo rozpuszcza się, tworząc chmurę wabiącą. Spora jego część dociera jednak wraz z zanętą do dna i tam dalej pracuje, skutecznie wabiąc ryby. To, co odróżnia atraktory Tandem Baits od produktów konkurencji to właśnie genialna, długofalowa praca w wodzie.

Nasze boostery, aktywatory i dipy potrafią czekać na karpie nawet kilka godzin, rozpuszczając się powoli. Kiedy w łowisku pojawiają się ryby i pływając wzbudzają ruch wody ataktory są gotowe do działania – odrywając się od zanęty intensywnie pobudzają karpie do żerowania. Nasza miejscówka wprost zaprasza do stołu. Atraktory produkowane przez konkurencję są już w tym momencie tylko mglistym wspomnieniem w górnych warstwach wody – zanęciły całe jezioro, a nie konkretne miejsce.
W zależności od rodzaju i przeznaczenia atraktory Tandem Baits mają różne bazy, o różnym sposobie rozpuszczania. Naprzeciw tym oczekiwaniom najwyższej jakości produktów, stworzyliśmy 

Atraktory Carp Food, od 20 lat niezawodnie pomagają łowić tysiące karpi, oparte na naturalnej biodegradowalnej bazie, nieszkodliwej dla środowiska naturalnego i ryb. Oparte na naszych najskuteczniejszych aromatami. Smaki rybne zawierają CPSG rozpuszczalny koncentrat białek rybnych 70 %, to najwyższa  frakcja mączki rybnej, rozpuszczjąca się w wodzie wabi aminokwasami. Zapachy owocowe zawierają owocowe dodatki smakowe, przez jeszcze skuteczniej pobudzają ryby do żerowania.
                
Atraktory Super Feed X Core w składzie tych produktów znajdziecie najwyższej jakości atraktory takie jak kryl atlantycki, GLM oryginalny nowozelandzki ekstrakt z muszli, ekstrak z łososa, mączka z raka, hydrolizowana i suszona wątroba, oryginalny Robin Red, CPSG rozpuszczalne proteiny rybne, które zawierają 70% białka ekstrakty drożdże odpowiadające za smak. 

Atraktory SuperFeed Diffusion zawierają dobrze widoczny w wodzie biodegradowalny barwnik (całkowicie nieszkodliwy dla środowiska i ryb), który uwalniając się z przynęty, tworzy fluorescencyjną chmurę, każdy za atraktorów wzmocniony jest CPSG 70, przez co jeszcze   skuteczniej wabi ryby przepływające w okolicy zestawu.  

Euro Booster,
HIT ostatniego sezonu, skuteczny, super ekonomiczny atraktor oparty na naturalnej biodegradowalnej bazie, nieszkodliwej dla środowiska naturalnego i ryb i wyjątkowych aromatach.
1000 ml super skutecznego dopalacza !!!

© 2020 Tandem Baits