DOSTAWA I KOSZTY

Przywiązujemy wiele uwagi do tego, aby zakupy w naszym sklepie były dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Staramy się realizować zamówienia najszybciej jak to możliwe, aby zamówiony przez Ciebie towar ekspresowo znalazł się w Twoich rękach.

Na łączny czas oczekiwania na zamówienie składa się:

  • Czas przygotowania towaru do wysyłki – 24h. Naliczamy go od momentu pojawienia się zamówienia i zaksięgowania wpłaty (przy opcji przedpłata); 
  • Czas dostawy przez przewoźnika. 

Czas dostawy w bardzo rzadkich przypadkach może ulec wydłużeniu ze względu na przesilenie sezonowe. Z góry przepraszamy za takie sytuacje.

Obowiązujące koszta dostawy są łatwo dostępne i można je w każdej chwili sprawdzić. Są one przypięte do każdej karty produktu - wystarczy kliknąć w zakładkę KOSZTY DOSTAWY.

Uwaga. W przypadku zakupu wędzisk i podbieraków, których długość przekracza 1,8 m, doliczona zostanie opłata za niestandardowy gabaryt. Opłata ta nie zostanie naliczona przy darmowej dostawie.

Może zdarzyć się, że niektóre formy dostawy dostępne na karcie produktu, w kasie nie będą już możliwe do wyboru. Dzieje się tak w kilku przypadkach, np. kiedy chcesz kupić produkt o dużych wymiarach lub wadze przekraczającej 25kg wybierając przy tym formę wysyłki Paczkomaty Inpost.

Dla przesyłek międzynarodowych koszty naliczane są indywidualnie. Jeśli zamierzasz zamówić przesyłkę do innego kraju niż Polska, koniecznie wpisz w uwagach zamówienia adres dostawy, po czym niezwłocznie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta [email protected]

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy moje zamówienie zostało już wysłane?

Informacje o aktualnym statusie zamówienia dostępne są w zakładce MOJE KONTO. Wszystkie dane tam zawarte widoczne są tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych Klientów. Dodatkowo, na podany w zamówieniu adres e-mail wysyłamy informacje o aktualnym statusie zamówienia. Sprawdź zatem swoją skrzynkę.

Przesyłka nie dotarła do mnie w ustalonym czasie - co zrobić?

Jeśli przesyłka nie dotarła do Ciebie w terminie od 3 do 7 dni roboczych od złożenia zamówienia, prosimy o pilny kontakt mailowy lub telefoniczny. Abyśmy mogli sprawdzić co dzieje się z Twoim zamówieniem, będzie nam potrzebny Twój login i numer zamówienia, którego dotyczy zapytanie.

Kurier przyjechał z przesyłką, ale nie zastał mnie w domu. Co powinienem zrobić?

Jeśli kurier nie zastał Cię w domu, ma on obowiązek jeszcze dwa razy ponowić próbę dostawy paczki na wskazany adres. Taka opcja jest gwarantowana w usłudze, którą wysyłamy nasze przesyłki. Nie wiąże się to oczywiście z żadnymi dodatkowymi opłatami dla odbiorcy. Jeśli kurier nie zastanie nikogo w domu to najprawdopodobniej zadzwoni pod podany przez Klienta numer i umówi się na dogodną godzinę.

Otrzymałem inny towar niż zamówiłem - co mam zrobić?

W takiej sytuacji prosimy o pilny kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Można kontaktować się zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Ważne jest to, aby poinformować nas o zaistniałej sytuacji jak najszybciej, podając nam numer zamówienia. Podczas weryfikacji ustalimy, czy zaistniała pomyłka nastąpiła z naszej winy. Jeśli tak, wymienimy towar na odpowiedni i zwrócimy poniesione koszty przesyłki lub odbierzemy towar poprzez kuriera i wyślemy Ci właściwy.

Co jeśli przesyłka zostanie uszkodzona podczas transportu?

W takiej sytuacji przede wszystkim zalecamy nie odbierać przesyłki od kuriera. Jeśli dostarczona przesyłka budzi wątpliwości, a opakowanie jest np. uszkodzone, prosimy o odmowę jej przyjęcia i poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji. Postaramy się jak najszybciej przesłać nowy produkt.

Dokładniejsze obejrzenie paczki jest możliwe jedynie po uiszczeniu opłaty za przesyłkę oraz po podpisaniu dokumentów przewozowych. W rzeczywistości kurier nie ma obowiązku uczestniczenia w tym procesie, ale można poprosić go, aby zaczekał do momentu sprawdzenia przesyłki.

W przypadku uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody.

Co mam zrobić, jeśli kurier dostarczył uszkodzoną przesyłkę, ale nie został sporządzony protokół szkody?

W tej sytuacji reklamacja będzie utrudniona, ale nadal możliwa do zrealizowania. Jeśli przesyłka zostanie odebrana bez wcześniejszych oględzin, należy jak najszybciej skontaktować się z firmą kurierską, która dostarczyła paczkę i zgłosić chęć sporządzenia protokołu szkody.

Gdy przyjedzie kurier, należy z nim sporządzić protokół, zaznaczając skrupulatnie wszystkie szczegóły. Proszę zwrócić uwagę na to, czy dokument jest wypełniany zgodnie ze stanem faktycznym.

Proszę pamiętać, aby towar podczas spisywania dokumentu był zapakowany w te same materiały, w których odebrany został od kuriera za pierwszym razem. Jest to bardzo ważne dla pozytywnego rozpatrzenia reklamacji.

© 2020 Tandem Baits