Boilies
Desc

6 elementów

na stronę
 1. SuperFeed Boilies
  Już od 51,79 zł
 2. Nowy
  SuperFeed Pure Boilies
  Już od 64,99 zł
 3. Carp Food Boilies
  Już od 38,99 zł
 4. Euro Boilies
  Już od 29,40 zł
 5. Top Edition Boilies
  Już od 49,90 zł
 6. Carp Food Mix Boilies
  Już od 199,99 zł
Desc

6 elementów

na stronę

Boilies

Kulki zanętowe (boilies) - przynęta bez której łowienie karpi nie byłoby takie same.

Kulki, potocznie nazywane proteinowymi, a po angielsku boilies (gotowanki), zrewolucjonizowały karpiowanie już na dobre.

Karpiarze nie wyobrażają sobie bez nich łowienia, bowiem na nich opiera się cała karpiowa taktyka. 

Aby skutecznie łowić karpie, musisz nęcić… mądrze - raz grubo, a raz punktowo. Kulki zanętowe nadają się do tych zadań wręcz idealnie. Pracują w wodzie wiele godzin i przez ten czas stymulują karpie do żerowania, zatrzymując ryby w miejscu nęcenia na dłużej i zwiększają szansę na branie. Połączenie ich z orzechami czy ziarnami to gwarancja, że karpie spędzą w nęconym polu jeszcze więcej czasu.

Kulki zanętowe Tandem Baits

Nasza firma jest niekwestionowanym liderem w produkcji kulek. To my, jako pierwsi w Polsce, wprowadziliśmy je masowo na rynek wędkarski. Nasze długoletnie doświadczenie w tym zakresie połączone z wieloletnimi testami różnych składników sprawia, że każda nasza kulka jest odpowiednio skomponowana i po prostu dobrze działa na karpie.

Jako pierwsza firma w Polsce uzyskaliśmy także atest weterynaryjny na produkcję przynęt z mączką rybną. Prowadzimy również okresowe badania naszych przynęt pod kątem mikrobiologicznym, które świadczą o wysokiej jakości i bezpieczeństwie dla ryb.

Naszą domeną jest wysoka jakość, bo jako karpiarze z krwi i kości, chcielibyśmy łowić tylko dobrymi i skutecznymi przynętami i nie wyobrażamy sobie, by spod “naszej ręki” wychodziły inne produkty.

Serie naszych kulek karpiowych:

SuperFeed - kulki, których skład został specjalnie wyselekcjonowany. W zależności od smaku, znajdują się w nich najwyższej jakości atraktory, takie jak:

 • mączka z kryla
 • GLM ekstrakt z muszli
 • mączka łososiowa
 • wysokiej klasy mączka rybna
 • proszek wątrobowy i oryginalny Robin Red
 • CPSG rozpuszczalne proteiny rybne
 • ekstrakty z drożdży odpowiadające za smak

Siłą przyciągania ryb tej serii nie jest wysoki poziom aromatów, który niekiedy mógłby wpływać negatywnie na płochliwe ryby, a obecność naturalnych ekstraktów. Duże karpie mogą podchodzić ostrożnie do nieznanych im substancji. Obecność naturalnych składników wzbudzi ich większe zaufanie.

Carp Food Boilies - flagowy produkt serii Carp Food. To kulki oparte na wysokoproteinowej, tłustej i bogatej w składniki odżywcze mieszance, pełnej oleistych ziaren i pokruszonych nasion, ekstraktów oraz rybnych smaków. Zawierają wysokiej jakości mączkę i olej rybny oraz hydrolizowaną wątrobę. Świetnie sprawdzają się na łowiskach trudnych, zachęcając uparte ryby do żeru.

Domeną kulek z serii Carp Food jest lekkostrawność i pełnowartościowy skład, przez co karpie chętnie po nie wracają. Oprócz tego zawierają one optymalny poziom wzmacniaczy. 

Euro Boilies - to niezwykle popularne kulki, dostępne w szerokiej gamie smakowej. Niekwestionowany numer jeden na rynku. Podczas tworzenia tych przynęt przyświecał nam cel stworzenia produktu na każde łowisko i na każdą kieszeń. Oparte na tłustej mieszance o grubej frakcji, zawierają nasiona i nasze najlepsze aromaty, gwarantujące sukces na łowisku.

Top Edition Boilies to kulki o szczególnych właściwościach stworzone w stylu “handmade”. Świetnie sprawdzają się na trudnych wodach, łowiskach przełowionych i podczas łowienia wymagających, chimerycznych ryb. Te przynęty to połączenie niesamowitych smaków, zapachów, składników i struktur mieszanki, które robią w wodzie potężne zamieszanie. 

Top Edition Boilies wyróżnia się wysoka klasą użytych składników, dzięki którym kulki są nie tylko piekielnie skuteczne, ale także wyśmienicie pracują w wodzie. Idealne na każdych wodach i o każdej porze roku.

Znajdują się w nich najwyższej jakości atraktory, takie jak:

 • mączka z kryla
 • GLM ekstrakt z muszli
 • mączka łososiowa
 • wysokiej klasy mączka rybna
 • proszek wątrobowy i oryginalny Robin Red
 • CPSG rozpuszczalne proteiny rybne
 • ekstrakty z drożdży odpowiadające za smak
To Top