Klub karpiowy Tandem Baits – przyłącz się do nas!

Poszukujemy karpiowych “maniaków”, totalnie zwariowanych na punkcie karpiowania ludzi, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem chcą dzielić się z innymi.

Jeśli Twoją matę regularnie odwiedzają grube kabany, a Ty sam jesteś karpiowym świrem, dla którego karpiowanie to sposób na życie, nie czekaj - dołącz do nas! Zgłoś swoją kandydaturę i stań się członkiem Klubu z równie zakręconymi fanami wędkarstwa na pokładzie.

Jako członek naszego Klubu Karpiowego masz szansę nie tylko na pokazanie szerzej swoich osiągnięć i zwiększenia prestiżu, ale także na uzyskanie dodatkowych korzyści. Dla Klubowiczów mamy przewidziane specjalne rabaty na zakup produktów w naszym sklepie internetowym, a dla najbardziej aktywnych – dodatkowe bonusy. Dzięki Klubowi będziesz miał dostęp do wysokojakościowego sprzętu w najlepszej, unikatowej cenie, co z pewnością pomoże Ci piąć się na kolejne partie wyżyn karpiowego sukcesu.

Czym jest Klub Karpiowy Tandem Baits?

Klub Karpiowy Tandem Baits jednoczy miłośników karpiowania, dla których ten rodzaj wędkarstwa jest nieodzowną częścią życia. To skupisko ludzi pozytywnie zakręconych, którzy oprócz dzielenia się doświadczeniem i wiedzą, liczą na dobrą współpracę z innymi osobami o tych samych zainteresowaniach. Jeżeli swoją pasję do łowienia chcesz realizować razem z nami, serdecznie zapraszamy do członkostwa.

Czego oczekujemy od Klubowiczów?

Zanim zapiszesz się do Klubu Karpiowego Tandem Baits, poznaj nasze zasady.

Oczekujemy od Ciebie, abyś:

 • Był miłośnikiem karpiowania i posiadał wiedzę na temat wędkarstwa karpiowego;
 • Wykazywał się wysoką kulturą osobistą, abyś mógł godnie reprezentować nasz Klub na zawodach;
 • Był chętny do współpracy z innymi członkami Klubu i z radością dzielił się z nimi swoją pasją;
 • Reprezentował nasz Klub w serwisach społecznościowych;
 • Wykazywał szacunek do ryb, przyrody i do innych wędkarzy.

Na co możesz liczyć, dołączając do nas?

Członkowie Klubu Karpiowego Tandem Baits mogą liczyć na szereg ciekawych benefitów, między innymi:

 • Możliwość udziału w ciekawym projekcie, skupiającym miłośników wędkarstwa karpiowego;
 • Zestaw startowy o wysokości 500 zł, za który zapłacisz jedynie połowę kosztów (trzy pakiety do wyboru), oraz odzież w promocyjnych cenach;
 • Stały rabat 15% na artykuły sklepowe, dla każdego, kto choć raz w roku prześle rzeczowy (nadający się do publikacji) materiał w postaci: catch raportu, relacji znad wody, poradnika technicznego, zdjęć przyrody, ryb, naszych produktów, relacji wędkarskich, innych ciekawych materiałów np. live stream.

Dodatkowo, dołączając do nas, zyskasz możliwość pokazania swojej pasji szerszej publice, poprzez współpracę z naszą prasą branżową oraz serwisami społecznościowymi. Członkowie, których materiał zostanie przez nas wykorzystany, otrzymają w prezencie bony na zakupy w naszym sklepie o wartości:

 • 50 zł – za materiał znad wody uwieńczony zdjęciem dużej ryby powyżej 15 kg;
 • 100 zł – za relację z wyprawy łowieckiej, w trakcie której udało się złowić rybę powyżej 20 kg;
 • 150 zł – za osiągnięcia wybitne oraz sukces łowiecki w postaci ryby cięższej niż 25 kg.

*Zastrzegamy sobie prawo do możliwości wyboru oraz nagradzania tylko tych materiałów, które będą dla nas kompletne; czyli poprawnie napisana relacja, dobrej jakości zdjęcia i pewność, że złowiona ryba nie trafiła na grill.

Jak uzyskać dodatkowy rabat?

Za najwyższą aktywność, najlepsze catch reporty, opisy produktów, lokowanie produktów, wysoką aktywność na rzecz firmy w internecie, będziemy wynagradzać indywidualnie, wyższym stałym rabatem i bonusami.

Jak zgłosić swoją kandydaturę?

Swoją kandydaturę prześlij nam na adres mailowy: galeria@tandembaits.com . Z osobami wybranymi skontaktujemy się do 14 dni. Jeśli w tym czasie nie będzie kontaktu z naszej strony oznacza, że niestety nie jesteśmy zainteresowani współpracą.

W wiadomości wyślij nam kilka słów o sobie i swoich sukcesach wędkarskich oraz zdjęcia z Twoimi trofeami.

Mile widziane profile na Facebooku i Youtube, ukierunkowane na karpiowanie lub wędkarstwo.

Pamiętaj, podaj nam swoje dane teleadresowe, w tym numer telefonu i adres email. To ułatwi nam kontakt z Tobą!

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższej formuły:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do współpracy z Pawłem Wyszkowskim, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Tandem Baits.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

I. Administrator danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Paweł Wyszkowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą TANDEM BAITS Paweł Wyszkowski, Piotrowice 45, 55-311 Kostomłoty, NIP: 9131200715, adres e-mail: karp@tandembaits.com, numer telefonu +48 71 397 03 90.

II. Cele i podstawa prawna przetwarzania

Pani/Pana dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz adresu zamieszkania przetwarzamy w celu współpracy z Panią/Panem, na podstawie Pani/Pana zgody – podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tj. RODO).

III. Odbiorcy danych

Pani/Pana dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów: biuro księgowe, biuro prawne, banki (celu rozliczeń), przewoźnicy (np. Poczta Polska, kurierzy). Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Nie przekazujemy Pani/Pana danych poza teren Polski/UE/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

IV. Okres przechowywania danych

Pani/Pana dane przechowujemy do czasu posiadania udzielonej przez Panią/Pana zgody, tj. podejmowania współpracy.

V. Przysługujące Pani/Panu prawa

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, prawo do usunięcia danych (jeżeli Pani/Pana zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Pani/Pana dane, może Pani/Pan zażądać, abyśmy je usunęli), prawo do ograniczenia przetwarzania danych (może Pani/Pan zażądać, abyśmy ograniczyli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Panią/Panem działań, jeżeli Pani/Pana zdaniem mamy nieprawidłowe dane na Pani/Pana temat lub przetwarzamy je bezpodstawnie), prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (ma Pani/Pan prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej cofnięciem).

W celu wykonania przysługujących Pani/Panu praw należy skierować do nas wniosek.

VI. Informacja o dobrowolności podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne. Jeżeli nie poda Pani/Pan danych, nie będziemy jednak mogli z Panem/Panią współpracować.

VII. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji

Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane. Prosimy także o wyrażenie zgody i przetwarzanie danych osobowych w tej sprawie.

© 2020 Tandem Baits