Bezpieczne zakupy w Tandem Baits – dlaczego warto nam zaufać?

W Tandem Baits dbamy o Twoje dane prywatne i chronimy je, aby nigdy nie wpadły w niepowołane ręce.

Dlatego robiąc u nas zakupy możesz czuć się komfortowo i w pełni bezpiecznie. Dobro oraz bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas sprawą priorytetową. Aby utrzymać wysokie standardy, stale monitorujemy i podnosimy jakość oferowanych przez nas usług.

Chronimy Twoje dane!

Bezpieczne dane to bezpieczne zakupy. Podczas robienia zakupów w sklepie Tandem Baits, wszystkie pozostawione przez Ciebie poufne informacje są szyfrowane przez protokół SSL (ang. Secure Sockets Layer), który zapobiega ewentualnym próbom wyłudzenia wrażliwych danych. Certyfikat ten gwarantuje poufność ich przetwarzania, a co za tym idzie, chroni naszych klientów. Z takich samych rozwiązań korzystają systemy bankowe, dla których gwarancja poufności jest biznesową podstawą. W każdej chwili możesz także uzyskać informacje odnośnie swoich danych lub usunąć je z naszego systemu.

Ikona SSL

Jesteśmy sklepem internetowym godnym zaufania!

Posiadanie ważnego certyfikatu SSL jest wyznacznikiem wysokiej jakości oferowanych usług i zapewnia o bezpieczeństwie zakupów w sklepie internetowym Tandem Baits. Musisz wiedzieć, że nasza firma spełnia rygorystyczne wymagania odnośnie:

  • Polityki prywatności i bezpieczeństwa; 
  • Klarownych warunków dostawy i płatności; 
  • Czytelnego procesu składania zamówienia czy też warunków odstąpienia od umowy/reklamacji;
  • Czytelności karty produktowej.

Zapewniamy bezpieczeństwo Twoich płatności!

Płać bezpiecznie za swoje zakupy w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. W naszym sklepie korzystamy z systemu iMoje oraz formuły zakupowej Twisto. Za zakupy u nas zapłacisz w pełni bezpiecznie kartą kredytową, przelewem czy BLIK-iem. Sklep Tandem Baits nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za płatność kartą kredytową.

© 2020 Tandem Baits