Pellets
Desc

9 elementów

na stronę
Desc

9 elementów

na stronę

Pellets

Pellety najpopularniejsza przynęta i zanęta na ryby.

Pellety stały się podstawą w nowoczesnym wędkarstwie karpiowym i nic dziwnego, że tak się stało. Przy odpowiednim rodzaju i technice, może być niesamowicie skuteczny w wabieniu i łowieniu karpi. Dlatego karpiarze tak często sięgają po pellet, jedną z najbardziej popularnych i skutecznych zanęt na rynku. Właśnie z tego powodu w naszej firmie opracowaliśmy wiele linii pelletów, specjalnie zaprojektowanych, aby zaspokoić potrzeby wędkarzy.

Nasze Pelety występują w wielu formach:

Granulowane Carp XL Pellets i Natural Pellets, pod potężnym ciśnieniem prasowany jest materiał (ziarna, makuchy, nasiona, zboża, aromaty, stymulatory, olej), ten typ rozpuszcza się w przeciągu kilku godzin, robiąc wokół nęconego miejsca wabiącą ryby chmurą aromatyczną i pełną cząstek zanęty. 

Ekstrudowane, pod potężnym ciśnieniem ściskane są zboża, nasiona, mączki rybne a cała ta masa nasączana jest sporą ilością oleju rybnego, te pellety rozpuszczają się powoli kilkanaście godzin. Wyjątkowo dobrze przyswajane przez ryby.  

W tej gamie występują typowe twarde pellety jak, Ultra Fish Pellet, Hook Pellet, a także miękkie ekstremalnie oleiste wersje Oli Fish Pellet i PVA Pellet

Pellet można wykorzystać na niezliczone sposoby, poniżej kilka naszych propozycji, jakkolwiek to nęcenie to główny sposób użycia.        

Nęcenie dywanowe, pellet może być używany do tworzenia szerokiego dywanu zanętowego, dzięki czemu ryby kręcą się długo wokół nęconego miejsca, to  idealne rozwiązanie do nęcenia różnych gatunków karpiowatych.

Nęcenie punktowe, mogą być używane z workami PVA i siatkami, pozwalając wędkarzom na punktowe wabienie ostrożnych ryb.

Bez względu na typ wszystkie pellety to idealny składnik wszystkich możliwych mieszanek z kulkami, ziarnami, zanętą itp

Pelety mielone są również dobrym dodatkiem do miksów do własnoręcznej produkcji kulek, mogą być używane z zanętą, ziarnami. Kruszony pellet jest bardzo skuteczny i stanowi świetny dodatek do zanęty podczas połowu dużych leszczy, linów, kleni i brzan.

Jednym z popularnych sposobów jest zrobienie pasty pelletowej. Wystarczy wsypać pellet do wiadra i dodać gorącej wody, a zacznie się on zmieniać w pastę, którą można pokryć koszyk do metody. Jest to szczególnie skuteczne w zamulonych miejscach, a do tego celu polecamy nasze ekstremalnie rybne wersje  Ultra Fish i Hooke Pellets.

Podsumowując, jeśli szukasz wszechstronnej i skutecznej opcji zanętowej, nie szukaj dalej niż pellet. Z odpowiednim rodzajem i techniką, pellet może być skutecznym pomocnikiem w łowieniu okazów.

To Top