Monster Cat

Od kilkunastu lat produkujemy skuteczne przynęty karpiowe. Każdego roku dostajemy wiele zdjęć z rekordowymi okazami, złowionymi na nasze kulki. Wśród tych zdjęć coraz częściej pojawiają się wielkie sumy, które skusiły się na nasze przynęty. Skuteczność naszych przynęt w łowieniu sumów potwierdzają także nasi testerzy z Polski i Czech, którzy regularnie łowią olbrzymie okazy, zarówno na wodach lokalnych jak i na Ebro. Coraz częściej dostajemy pytanie – Kiedy w naszej ofercie pojawi się dedykowana lina celowych przynęt na sumy?

Król Polskich Wód cieszy się rosnącym zainteresowaniem wędkarzy, dlatego postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom sumiarzy i w tym roku wprowadzamy serię innowacyjnych przynęt i akcesoriów wędkarskich MONSTER CAT. Duże sumy, podobnie jak karpie, szczególnie lubią śmierdziele, dlatego podstawą naszych przynęt sumowych są składniki o intensywnym, atrakcyjnym aromacie. Przynęty wręcz pływają w olejach rybnych, a suszonej rozpyłowo krwistej wątroby dodajemy w obłędnych ilościach. Dzieła dopełniają naturalne mączki, ekstrakty ze skorupiaków oraz sprawdzone przez lata aromaty. W efekcie mamy pewność, że nasze „śmierdziele” przyciągają sumy jak narkotyk. Nie jest to jedyna tajemnica skuteczności przynęt MONSTER CAT. Cała linia opracowana została we współpracy z doświadczonymi sumiarzami.  Zaowocowało to zarówno klasycznymi kulkami w rozmiarze 30 mm, jak i innowacyjnymi, pływającymi fluo dumblami o mocnych, rybnych aromatach, idealnych do łowienia nad dnem.

Wyprawy sumowe to ekstremalna przygoda, wymagająca ekstremalnie wytrzymałego sprzętu. Przygotowana przez nas linia akcesoriów MONSTER CAT to nie tylko bogata gama wzorów i nowatorskie rozwiązania, ale przede wszystkim najwyższa jakość użytych materiałów i staranność wykonania. Konstrukcja poszczególnych elementów została dostosowana do specyficznych wymagań połowów sumów, a zaprojektowane zostały tak, aby można było na nich polegać nawet w najcięższych warunkach.

© 2020 Tandem Baits