You're currently on:

Akcesoria Końcowe

Nie ma bardziej istotnej części sprzętu jak końcowa cześć zestawu tzn. przypon i montaż ołowiu, odpowiednie podanie, prezentacja, pełny kamuflaż, decyduje o sukcesie lub porażce. Karpie, które zostały wielokrotnie złowione i wypuszczone są niezwykle ostrożne, trudno je przechytrzyć, czasami niepozorny błysk krętlika lub zbyt widoczny zestaw spowoduje ucieczkę. Projektując nowe akcesoria końcowe FIRST CONTACT wzięliśmy pod uwagę, te niezwykle istotne kwestie. W zależności od zastosowania wykonane są różnych materiałów termoplastycznych silikonów i najwyższej jakości tworzyw sztucznych, zwiększa to funkcjonalność, wytrzymałość i odporność na odkształcenia. Wpływają na lepszą prezentację przynęty, poprawiają bezpieczeństwo zarówno holu, jak i zerwanej ryby, która w takim przypadku może oswobodzić się z ciężarka. Jedną z ważniejszych ich funkcji jest kamuflaż, temu zagadnieniu poświęciliśmy wiele uwagi. 

Aby uzyskać jak najlepszy efekt akcesoria oferowane są w trzech wykończeniach, zarośla, muł, żwir/piasek, oznaczają one typ łowiska w jakim najlepiej będą kamuflować zestaw. Nowatorskim rozwiązaniem jest pewien stopień przezroczystości, rozmywa to optycznie krawędzie i lepiej wtapia zestaw w otoczenie tym samym zwiększając efekt kamuflażu. Ważną częścią zestawu są także agrafki,krętliki, klipsy wykonane z mocnego drutu i precyzyjnie wykończone.

Posiadają powłoki NON SHINE, ciemne matowe nie odbijające światła. Wszystkie skonstruowane są dla naszego krętlika nr 8, co czyni je bardziej uniwersalnymi i wzajemnie wymiennymi. Gama zawiera akcesoria do samodzielnego montażu zestawów jak i gotowe zestawy.