Płynny Pokarm
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Płynny Pokarm

Każda wysokiej jakości przynęta musi mieć odpowiednią zawartość tłuszczu, aby zbilansować swój profil odżywczy. Jednak żeby była efektywną, musi też zawierać odpowiednią dawkę protein. Nasze specjalnie opracowane odżywcze oleje dostarczają przynętom właściwą ilość naturalnych kwasów tłuszczowych, które są równie niezbędne jak kwasy aminowe.

Nie ma lepszego sposobu na wprowadzenie odpowiedniej dawki tłuszczu do przynęty, jak dodanie pożywnych olei. Nazywamy je pożywnymi, gdyż są one źródłem energii i pożywienia. Tłuszcz działa na proteiny, wspomagając je w lepszej asymilacji przez ryby. Oprócz tych wszystkich powyższych cech (czyniących olej niezbędnym dodatkiem w przynętach), kolejną ważną jest obłędny smak i zapach, jaki nadają przynętom – żaden gatunek ryb nie potrafi się im oprzeć!

Mają szerokie zastosowanie – mogą być dodawane do wszystkich rodzajów przynęt, idealne, jako dipy i dodatki do miksów, do polewania pelletów, zanęt, mieszanek partykularnych, do spodów i siatek rozpuszczalnych. Nie rozpuszczają materiałów PVA. Zalecane stosowanie dla wszystkich olei: 20-30 ml na 1 kg mieszanki bazowej

© 2020 Tandem Baits