Ciężarki
Desc

11 elementów

na stronę
Desc

11 elementów

na stronę

Ciężarki

Przedstawiamy nową gamę ciężarków, podczas projektowania poświęciliśmy wiele uwagi szczegółom i funkcjonalności. Właściwie i precyzyjnie zaprojektowane kształty ciężarków pozwalają na dalekie rzut i zapewniają odpowiednio mocne trzymani się ciężarka na dnie. Szczególną uwagę zwróciliśmy na powłokę ciężarków, oprócz funkcji kamuflażu, spełnia także funkcję zabezpieczająca. Jest niezwykle odporna na zgniatanie, ścieranie, mocne uderzenia. Powłoka nie jest uzyskiwana w poprzez proszkowe malowanie, jak w przypadku większości ciężarków na rynku.

Jest to dużo bardziej zawansowany proces a rozwiązania zaczerpnęliśmy z przemysłu samochodowego, gdzie powłoki muszą wytrzymywać zróżnicowane warunki pogodowe, mechaniczne uszkodzenia i wieloletnie użytkowanie. Krętlik zamontowany jest na pętli z drutu, która jest głęboko zatopiona w ciężarku, duże oczko krętlika pozwala na nieskrępowane ruchy ciężarka i możliwość montażu wszystkich dostępnych na rynku bezpiecznych klipsów. W ciężarkach centrycznych zastosowaliśmy gumowe wkłady pozwalające na łatwą wymianę i dopasowanie krętlika (współpracują z naszym krętlikem nr 8).

Nowa linia ciężarków Super Natural to rozwiązanie dla karpiarzy, dla których naprawdę ważny jest prawdziwy kamuflaż ich zestawów końcowych. Oferujemy dwa rodzaje maskowania: na dna żwirowe oraz dna muliste, z dużą ilością zielska oraz innych cząstek organicznych.

To Top