Zanęty
Desc

1 elementu

na stronę
  1. Nowy
Desc

1 elementu

na stronę

Zanęty

Zanęty

W Tandem Baits od lat zajmujemy się produkcją przynęt karpiowych na szeroką skalę. W naszej ofercie odnajdziesz bardzo szerokie spektrum skutecznych i sprawdzonych produktów.

Doświadczenie i wiedza

Na nasze przynęty złowiono tysiące wielkich cyprinusów i ogromną liczbę mniejszych. Od lat posiadamy sprawdzoną bazę skutecznych atraktorów i innych składników, które pozwalają Ci skutecznie łowić karpie. Doświadczenia najlepszych łowców karpi połączyliśmy z wiedzą specjalistów od żywienia ryb, i na tej bazie stworzyliśmy nasze zanęty, które teraz chcemy zaproponować właśnie Tobie.

Proces produkcyjny

Zainwestowaliśmy w nowoczesną linię produkcyjną, w której mieszalniki mieszają z dokładnością 1 do 100 000 cząstek. Oznacza to super jednorodne mieszanki, gdzie aromat i różne frakcje rozłożone są równomiernie, a tym samym praca zanęty jest dużo lepsza. W innowacyjny sposób obrabiamy składniki. Ziarna i zboża poddane są potężnej kompresji – przechodzą przez 180 mm blok stali, następnie są mielone lub kruszone. Powoduje to uwolnienie ich naturalnych aromatów i olejków eterycznych, zmianę struktury i znaczne obniżenie wilgotności.

Zanęty konopne

To idealny sposób, by zrobić np. super konopną zanętę – 30% ziaren konopi łączone jest ze zbożem w taki sposób, iż powstały produkt trudno ręcznie pokruszyć. Olej z konopi zostaje wprasowany w materiał, przez co nie ulega zepsuciu, a zapach i smak takiej zanęty staje się niepowtarzalny.

Inne kompozycje

W podobny sposób uzyskujemy też inne kompozycje. Nasz proces produkcyjny umożliwia zamknięcie w mieszankach znacznej ilości oleju, melasy i atraktorów. Tak przygotowana zanęta pracuje w łowisku dłużej i lepiej od innych produktów, tworząc apetyczną dla ryb smugę smakowo-zapachową.

Perfekcyjne produkty

 Aby nasze produkty były naprawdę perfekcyjne i posiadały idealną granulację dodajemy do nich kruszone zboże, pellety, łupane kulki, nasiona, ekstrakty smakowe, mączki i aromaty.

Tworzymy w ten sposób wyjątkowe zanęty, które pozwolą Ci złowić wymarzone karpie. W nowej gamie odnajdziesz popularne i ekonomicznie zanęty Carp XL, wyspecjalizowane i zaawansowane zanęty do methody i koszyka oraz gotowe zanęty do PVA i methody.

To Top