Zanęty
Desc

1 elementu

na stronę
  1. Nowy
Desc

1 elementu

na stronę

Zanęty

Tandem Baits od lat jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie produkcji przynęt karpiowych. W naszej ofercie odnajdziecie bardzo szerokie spektrum skutecznych i sprawdzonych produktów. Na nasze przynęty złowiono tysiące wielkich cypriniusów i ogromną liczbę mniejszych. W tym roku do sprzedaży postanowiliśmy wprowadzić zanęty karpiowe. Od lat posiadamy sprawdzoną bazę skutecznych atraktorów i innych składników, które pozwalają Wam skutecznie łowić karpie. Doświadczenia najlepszych łowców karpi połączyliśmy z wiedzą specjalistów od żywienia ryb.

Zainwestowaliśmy w nowoczesną linię produkcyjną, w której mieszalniki mieszają z dokładności 1 do 100.000 cząstek – oznacza to super jednorodne mieszanki, gdzie aromat i różne frakcje rozłożone są równomiernie, a tym samym praca zanęty jest dużo lepsza. W innowacyjny sposób obrabiamy składniki. Ziarna i zboża poddane są potężnej kompresji – przechodzą przez 180 mm blok stali, następnie są mielone lub kruszone. Powoduje to uwolnienie z nich naturalnych aromatów i olejków eterycznych, zmianę struktury i znaczne obniżenie wilgotności. To idealny sposób, by zrobić np. super konopną zanętę – 30% ziaren konopi łączone jest ze zbożem w taki sposób, iż powstały produkt niezmiernie trudno ręcznie pokruszyć.

Olej z konopi zostaje wprasowany w materiał, przez co nie ulega zepsuciu, a zapach i smak takiej zanęty staje się niepowtarzalny. W podobny sposób uzyskujemy też inne kompozycje. Nasz proces produkcyjny umożliwia zamknięcie w mieszankach znacznej ilość oleju, melasy i atraktorów. Tak przygotowana zanęta pracuje w łowisku dużej i lepiej od innych produktów, tworząc apetyczną dla ryb smugę smakowo-zapachową. Aby nasze produkty były naprawdę perfekcyjne i posiadały idealną granulację dodajemy do nich kruszone zboże, pellety, łupane kulki, nasiona, ekstrakty smakowe, mączki i aromaty.

Tworzymy w ten sposób wyjątkowe zanęty, które pozwolą Wam złowić wymarzone karpie. W nowej gamie odnajdziecie popularne i ekonomicznie zanęty Carp XL, wyspecjalizowane i zawansowane zanęty do metody i koszyka oraz gotowe zanęty do PVA i metody.

To Top