You're currently on:

O Nas

Drodzy Klienci,

Kiedy przed laty zakładałem niewielką firmę Tandem Baits wędkarstwo karpiowe w Polsce stawiało pierwsze, nieśmiałe kroki. W swej ojczyźnie – na Wyspach – miało się znakomicie, a tamtejsi karpiarze dysponowali już wówczas potężną bazą wiedzy i świetnego sprzętu. U nas – bez odbycia zagranicznej podróży – o owym sprzęcie, przynętach i zanętach, a o wiedzy nie wspominając, można było tylko pomarzyć. Tak, może trudno dziś w to uwierzyć – łowienie wielkich cyprinusów wcale nie było w Polsce popularne …

Pamiętam nasz pierwszy katalog – parę czarno-białych stron na niskonakładowym papierze, z kolorową okładką. Jego publikacja była jednak momentem przełomowym dla wędkarstwa karpiowego w Polsce. To właśnie wtedy, tak na serio, w głowach wędkarzy znad Wisły zaczęła rodzić się prawdziwa pasja. Pasja, która ogarnęła do dziś swym zasięgiem setki tysięcy łowców. Pasja karpiowania.

Tandem Baits był z Wami od samego początku i jako lider rynku zawsze nadawał ton kolejnym zmianom i rozwojowi. Jako pierwsi w Polsce zaproponowaliśmy karpiarzom pełnowartościowe kulki proteinowe, skuteczne dipy i fantastyczne boostery. To u nas – nie narażając się na bankructwo – można było kupić prawdziwe wędziska karpiowe, namioty, fotele i łóżka. Dziś wydaje się to niebywałe, ale w tamtych, pionierskich czasach o produkty te próżno było pytać w polskich sklepach wędkarskich.

Mamy rok 2012. Karpiowanie jest dziś jedną z najpopularniejszych odmian wędkarstwa w Polsce i całej Europie. Dla Tandem Baits to czas kolejnych, odważnych wyzwań. Postanowiliśmy wprowadzić w naszej firmie specjalny program pod nazwą Jakość Kontrolowana. Co to oznacza? To, że z ogromnym zaangażowaniem dbamy o każdy szczegół naszej oferty – od momentu powstania konceptu danego produktu, poprzez kolejne wersje projektowe, produkcję i najważniejsze – jakość końcową – wszystko musi być na najwyższym, możliwym poziomie.

Zaufanie Klientów to największy potencjał każdej, prawdziwej firmy. Bez niego nie ma mowy o długofalowym sukcesie. Z niekłamaną satysfakcją możemy to powiedzieć – Tandem Baits ma to zaufanie. Każdego dnia intensywnie pracujemy, aby go nie stracić. Jakość Kontrolowana to właśnie kolejny element tych działań. Zasada jest prosta – każdy produkt ze znakiem Tandem Baits musi spełniać nasze wysokie normy jakościowe, musi być po prostu najlepszy w swej klasie.

Wciąż udoskonalamy nasze produkty – w poprzednim sezonie swą premierę miała gruntownie przeprojektowana przynętowo-zanętowa linia Impact, już wkrótce swą rynkową premierę będą miały znakomite pasty. Nie mamy żadnych wątpliwości, że dzięki naszym ulepszonym kulkom, atraktorom i dipom złowicie niejednego, wymarzonego karpia i amura. Uzupełniliśmy też ofertę sprzętową – pojawiły się min. nowe łóżka z linii Enforcer i Phantom, śpiwór Big One, plecionki First Contact, ulepszone żyłki, Hardcore Leadersy, rewolucyjny system Power Bait Mesh, a także linia Supernatural. Nie sposób nie wspomnieć też o naszym nowym projekcie pod nazwą Carp Hunter, którym udowadniamy, że sprzęt karpiowy może być niewiarygodnie tani, a przy tym naprawdę dobry. Moglibyśmy tak jeszcze długo wymieniać, ale wówczas odebralibyśmy Wam przyjemność z przeglądania naszego serwisu internetowego.

Osiągnęliśmy sukces i jesteśmy z tego dumni. Pamiętamy, że bez Was – Drodzy Klienci – nigdy nie byłoby to możliwe. Dziękujemy za to, że od lat jesteście z nami.

 

Z karpiowym pozdrowieniem,
Paweł Wyszkowski
właściciel Tandem Baits