O Nas

Tandem Baits – marka sprzętu karpiowego, kreatorzy najbardziej pasjonujących wędkarskich historii. 

W środowisku wędkarzy znani jako synonim wysokiej jakości, a także pośredni doręczyciele pełnych emocji holów i ogromnej przyjemności z karpiowania. Stajemy na głowie, aby nasze produkty spełniały najbardziej wygórowane wędkarskie potrzeby i były powodem jak najczęstszego świętowania Twojego sukcesu na łowisku.

Jaki jest nasz cel? 

To przede wszystkim dostarczanie unikalnych karpiowych wrażeń, poprzez tworzenie sprzętu najwyższej klasy, który nie zawodzi nad wodą. Staramy się nigdy nie stać w miejscu i przy dążeniu do perfekcji, stale się zmieniać, dopasowywać, poszerzać nasz asortyment. Wszystko po to, aby wyposażyć karpiarzy w to, co potrzebne jest do satysfakcjonującego łowienia, zdobywania określonego celu i sięgania po więcej. 

Skąd pewność, że nasz sprzęt jest dobry? 

Bo testujemy go w terenie, w najcięższych warunkach. Przekazujemy go w ręce najlepszych karpiarzy w Polsce, którzy nie mają dla niego żadnej litości. Nasze produkty niejednokrotnie przyczyniają się do zwycięstw na prestiżowych zawodach wędkarskich, ale przede wszystkim uszczęśliwiają tysiące karpiarzy, wspomagając ich w zdobyciu osobistych osiągnięć. To właśnie te prywatne, ale jakże ogromne sukcesy, cieszą nas najbardziej i dają nam motywację do sięgania po więcej.

Co powinieneś o nas wiedzieć? 

Na pewno to, że jesteśmy w 100% polską firmą. Że od ponad 20 lat zajmujemy się tym, co potrafimy robić najlepiej, czyli tworzeniem unikalnego sprzętu karpiowego, który umożliwia zdobycie najbardziej wygórowanych i niemożliwych wędkarskich celów. Że jako czynni wędkarzy wiemy czego Ty potrzebujesz, w co powinieneś się uzbroić, czego powinieneś używać. Chcemy Ci zaproponować całą gamę produktów, bez których karpiowanie już nie będzie takie samo. Z nami wyposażysz się po zęby zarówno w sprzęt, jak i przynęty, po produkty do biwakowania. Z pełnym poczuciem bezpieczeństwa możesz nam zaufać. Twój sukces w naszych rękach – gwarantujemy, że się nie zawiedziesz. 

Co nas wyróżnia? 

Zdecydowanie jakość, na którą stawiamy w pierwszej kolejności. Potwierdzi to cała rzesza zadowolonych wędkarzy, którzy zdecydowali się powierzyć nam los swoich zasiadek i się nie zawiedli. Jako pionierzy karpiowania w Polsce możemy z pełną świadomością powiedzieć, że to co robimy, robimy dobrze. 

Co zyskujesz wybierając naszą markę? 

Możliwość zakupów z wybranego miejsca na ziemi w sklepie wyposażonym w profesjonalne produkty do łowienia karpi i innych gatunków ryb. A także dostęp do najświeższych informacji wędkarskich, porad dotyczących łowienia i relacji znad wody. Podpowiemy Ci jak skutecznie łowić wielkie kabany i dam Ci na to gotowe rozwiązania. Sam się o tym przekonasz, kiedy Twoja mata nie będzie miała kiedy wyschnąć. Mamy dostęp do praktycznej wiedzy i chcemy się nią dzielić.

I pamiętaj! 

Nasza oferta to przede wszystkim sprzęt proponowany karpiarzom przez karpiarzy! Dlatego jest tak wyspecjalizowany, odpowiadający jednocześnie wszystkim zapotrzebowaniom. To ich skuteczność i wyśmienita jakość wpływają na naszą rozpoznawalność. W dążeniach jednak kierujemy się przede wszystkim dobrem wędkarzy oraz chęcią zaspokajania ich potrzeb na skuteczne produkty. Dlatego, jeśli chcesz naprawdę łowić grube ryby, spełniać swoje wędkarskie marzenia, być częścią prawdziwej wędkarskiej społeczności – zaufaj naszej marce. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję.

© 2020 Tandem Baits