Elementy produktów grupowanych
SuperFeed Boilies 18mm/10kg Kałamarnica & Pomarańcza
SuperFeed Boilies 18mm/10kg Chili & Robin Red
SuperFeed Boilies 18mm/10kg Kokosowa Wanilia
SuperFeed Boilies 18mm/10kg Halibut & Truskawka
SuperFeed Boilies 18mm/10kg Mleczna Morwa
SuperFeed Boilies 18mm/10kg Owocowa Bestia
SuperFeed Boilies 18mm/10kg Czerwony Kryl
SuperFeed Boilies 18mm/10kg Truskawka Kremowa
SuperFeed Boilies 18mm/10kg Sekretna Kałamarnica
SuperFeed Boilies 18mm/10kg Robin Fruit

Super Feed to efekt ogromnego doświadczenia w produkcji przynęt karpiowych i jednocześnie jedne z najlepszych gotowych kulek na rynku.

Super Feed to kulki inne niż wszystkie, zrobione w stylu „hand made”.

Tajemnicą ich wielkiej skuteczności jest fakt, iż użyliśmy do ich produkcji najwyższej jakości naturalnych składników, które połączyliśmy ze sobą we właściwych proporcjach.

Wyjątkowy profil smakowy przynęt Super Feed to owoc długotrwałych prób i testów. Ich specjalnie opracowany skład uwzględnia wszystkie potrzeby pokarmowe ryb – mieszanka, z której są tworzone jest bogata w białka, tłuszcze oraz składniki mineralne.

Gruba frakcja mieszanek bazowych zapewnia doskonałą pracę kulek zaraz po wrzuceniu ich do wody. Wyzwaniem, jakie sobie postawiliśmy, było stworzenie całorocznych przynęt, które nawet w najtrudniejszych warunkach, wywołają efekt żerowania ryb.

Super Feed, to niezwykle skuteczne przynęty, które zawierają w sobie wysokiej klasy enzymatycznie przetrawione mączki rybne, ekstrakty zwierzęce i ekstrakt drożdży oraz rozpuszczalne proteiny rybne, hydrolizowany proszek wątrobowy, proteiny mleczne, ziarna nasion oleistych i wiele innych dodatków.

Kulki doskonale sprawdzają się w czasie krótkich zasiadek, a także w przypadku długotrwałego nęcenia.


Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits