Kulki proteinowe SuperFeed Boilies Pure 18mm / 10kg

Boilies Pure - przynęty karpiowe, które po prostu są naturalnie skuteczne. 

Podczas pracy przy Pure Boilies trzymaliśmy się jednej, prostej zasady - tworzymy je z maksymalnie naturalnego składu. 

Naszym zamysłem było podjęcie wyzwania produkcji całorocznych przynęt, które nawet w najtrudniejszych warunkach wywołają efekt żerowania karpi. Za cel postawiliśmy sobie zatem stworzenie produktu jak najbardziej zbliżonego do naturalnego pokarmu ryb. 

Kulki posiadają niezwykły, jednokojarzący się zapach, który wynika głównie ze składników i naturalnych olejków eterycznych. Udział aromatów został tu ograniczony do absolutnego minimum.

Świetna konsystencja i odpowiednia struktura naszych Pure Boilies zapewniają stabilną i długotrwałą pracę kulek w łowisku, gdzie dla ryb stanowią skoncentrowane źródło energii. Idealne dla „łowców okazów”, świetne do tropienia dzikich karpi lub na wodach o wysokiej presji, gdzie zbyt dużo kolorowych, mocno pachnących przynęt raczej się nie sprawdzi.

Zrobione w stylu handmade, upchaliśmy w nich „tyle dobra, ile się dało”: mączki z raka, kryla, rybne, ekstrakty zwierzęce, Robin Red i przyprawy, oleorezyny oraz rozpuszczalne proteiny rybne, hydrolizowany proszek wątrobowy, proteiny mleczne czy ziarna nasion oleistych, które wpędzają ryby w prawdziwy żywieniowy szał.

Tak powstały Boilies Pure, które:

  • nie płoszą ryb, które uznają je za naturalny pokarm;
  • są łatwo trawione przez karpie;
  • posiadają bardzo naturalny, a jednocześnie wyczuwalny aromat;
  • dobrze pracują na dnie, wypuszczając do wody najlepsze składniki i ekstrakty, szybko sprowadzając karpie w miejsce nęcenia;
  • są przyjazne dla całego środowiska wodnego.

Kulki doskonale sprawdzą się w czasie krótkich zasiadek, a także w przypadku długotrwałego nęcenia.

Dostępne w szerokiej gamie smakowej:

Fish&Robin Red - kulki o wyraźnym i bardzo naturalnym zapachu. Posiadają w swym składzie 5% rozpuszczalnego białka rybnego, 30% mączki rybnej oraz oryginalny Robin Red. To wysoce skuteczne przynęty, obok których żadna ryba nie przepłynie obojętnie.

Squid&Chili - naturalny ekstrakt z kałamarnicy połączony z nutą ostrego chili. Dodatkowo w skład naszych boilies’ów wchodzi 5% mączki z kalmara oraz ponad 20% mączki rybnej. To kulki o rybno-ostrym aromacie, których ostry smak robi wrażenie. 

Arctic Krill - ekstremalnie rybne boilies’y o intensywnym aromacie, napakowane do oporu naturalnymi dodatkami. W skład naszych kulek wchodzi aż 12 % mączki z kryla oraz 20% mączki rybnej. Ich bogata forma sprawia, że ryby szybko odnajdują zasypane nimi miejsca, nie przestając krążyć w okolicach zestawu.

Live Citrus - w skład tych przynęt wchodzą: Robin Red, żółty birdfood, konopie oraz naturalne olejki: cytrusowy i pomarańczowy, które tworzą niezwykle świeżą, fenomenalnie owocową kombinację smakowo-zapachową. To nietuzinkowe boilies’y, które zdecydowanie pomogą wyróżnić się na łowisku.

Salty Crayfish - zapach tych przynęt wyraźnie podkreśla ich zawartość. A wszystko dzięki obecności 12 % mąki z raka oraz obecności mączki rybnej, które nadają naszym kulkom bardzo jednoznacznego i intensywnego aromatu. Te boilies’y niewiarygodnie dobrze oddziałują na karpie. Rybny zapach sprowadza je w miejsce nęcenia, a naturalny smak nie pozwala im stamtąd odejść.

Hot Indiana Spice - jeśli szukasz przynęt innych niż wszystkie, to te boilies’y powinny Cię zainteresować. To kulki o nietuzinkowym, przyprawowym aromacie, na który składa się żółty birdfood, konopie, ostre chili oraz olej Hot Indiana. Ta naturalna, intrygująca kompozycja sprawia, że karpie zawzięcie żerują w miejscu nęcenia do ostatniej kulki.


Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits