Carp Food Natural Liquid 1000ml

Carp Food Natural Liquid to atraktor wędkarski, którego skład oparty jest na naturalnych składnikach, dzięki czemu skutecznie sprowadza karpie w miejsce nęcenia. 

Carp Food Natural Liquid to atraktor wędkarski, którego skład oparty jest na naturalnych składnikach, dzięki czemu skutecznie sprowadza karpie w miejsce nęcenia.
Gęsta, skondensowana, niemal żelowa formuła dokładnie pokrywa kulki, pellety i ziarna, przyklejając się do nich i tworząc na ich powierzchni grubą, wolno rozpuszczalną warstwę, skutecznie wabiącą ryby.
Booster jest rozpuszczalny w wodzie, opadając, tworzy delikatny słup cząstek przyciągających ryby, jednakże główne zadanie wykonuje na dnie, gdzie powoli pracując, sprowadza karpie w okolice zestawu.
Perfekcyjny produkt do stosowania z materiałami PVA. Spowalnia ich rozpuszczanie, przez co pozwala dolecieć zestawowi do dna przy nawet największych głębokościach, i dopiero tam rozpocząć pracę. 
To idealny dodatek do diety karpi, dzięki czemu podniesie skuteczność każdej przynęty.
Zawiera ogromną dawkę białka i energii, a także cukry, witaminy i minerały, przez co jest niezwykle atrakcyjny dla ryb.
Doskonale nadaje się do całorocznego stosowania.

Carp Food Natural Liquid CSL (Corn Steep Liquor) to produkt uboczny przetwarzania kukurydzy o silnym, charakterystycznym zapachu sfermentowanego piwa i kwaśno-gorzkim smaku. Zawiera ogromną dawkę białka i energii, a także cukry, witaminy i minerały, przez co jest niezwykle atrakcyjny dla ryb.

Carp Food Natural Liquid Hemp, to booster, który wywołuje u karpi prawdziwe żywieniowe szaleństwo. Oparty na mączce z konopii i kruszonych ziarnach. Naturalne składniki powodują, że ryby szybko reagują na jego zapach, natychmiast przenosząc się w okolice zestawu.  

Carp Food Natural Liquid Chili, to naprawdę ostry Liquid o piekielnej mocy. Jego skład oparty jest na potężnej dawce naturalnego ekstraktu i płatków chili, które w wodzie zrobią niemałe zamieszanie. Chili to przyprawa, której smak karpie pokochały tak bardzo, że stała się niemal ich uzależnieniem. A to oznacza tylko jedno - szybko odnajdują jej źródło. 

Carp Food Natural Liquid Tiger Nut&Chili, mączka z orzechów tygrysich dopalona płatkami i ekstraktem z chili, to niezwykle wabiące połączenie, za którym karpie wprost przepadają. Orzech - znany i lubiany smakołyk; chili - ostry dodatek rozbudzający wszystkie zmysły ryb. To prawdziwa bomba smakowa i kaloryczna która w szybkim tempie zwabia ryby w okolice Twojej przynęty.


Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits