Carp Food Attract Booster 300ml

Już od 24,29 zł Normalna cena 26,99 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,99 zł

Carp Food Attract Booster to produkt, który maksymalnie pobudzi ryby do ataku Twojej przynęty i jest przyjazny PVA.

Skuteczna alternatywa dla skoncentrowanych, zbyt mocnych aromatów wędkarskich, którymi łowiący często próbują dopalać swoje kulki. 

Używając Carp Food Attract Booster możesz być pewien, że Twoje przynęty zostaną powleczone naszymi najlepszymi aromatami z serii Carp Food, bez niebezpieczeństwa przedozowania aromatów. Jednocześnie niezmiernie szybko zwabisz karpie w okolice łowiska i pobudzisz je do intensywnego żerowania.

Carp Food Attract Booster jest cięższy od wody – rozpuszczając się, tworzy aromatyczną chmurę wabiącą od dna, aż do samej powierzchni i przykleja się do przynęt. To właśnie w konsystencji tkwi tajemnica jego niebywałej skuteczności.

Wielokrotnie zwiększy on atrakcyjność każdej przynęty i zanęty. Jest idealny do zewnętrznego aromatyzowania kulek, pelletu oraz ziaren. Przeznaczony do stosowania z PVA.

Dostępny w bogatej palecie smakowej.

Uwaga. Aby uzyskać szybsze rozpuszczanie Attract Booster wystarczy wymieszać go z wodą w proporcji 70-80% atraktora i 30-20% wody. Należy pamiętać jednak, iż w takim przypadku booster nie będzie się już nadawał do użycia z PVA. Po wymieszaniu z wodą, booster należy zużyć tego samego dnia.


Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits