SuperFeed Pure Booster 1000 ml

Już od 65,99 zł

SuperFeed Pure Booster to atraktor na wskroś naturalny, pozbawiony sztucznych barwników, dodatków i aromatów, dzięki czemu niezwykle atrakcyjny dla karpi. 

Sukces Boostera tkwi w jego odżywczej bazie, zawierającej maksymalną dawkę naturalnych mączek rybnych i ekstraktów. Skomponowany z prawdziwych, legendarnych dodatków, które skutecznie wabią i utrzymują ryby w miejscu nęcenia. Bogaty w składniki odżywcze: białka, tłuszcze, cukry, mikro i makroelementy.

Skondensowana, gęsta, niemal żelowa formuła dokładnie obtacza kulki, pellety i ziarna, przyklejając się do nich i tworząc na ich powierzchni grubą, wolno rozpuszczalną warstwę. Booster, opadając w wodzie, generuje delikatny słup przyciągających cząstek, jednakże to na samym dnie wykonuje najważniejszą pracę. Stopniowo i powoli uwalniając się, skutecznie zwabia ryby w miejsce nęcenia nawet z najdalszych partii łowiska.

Perfekcyjny produkt do materiałów PVA, spowalniający ich rozpuszczanie. Wystarczy posmarować siatkę PVA warstwą naszego żelowego atraktora, który nawet czterokrotnie wydłuży czas jej rozpuszczania, pozwalając dolecieć na dno i pracować wokół przynęty.

Sposoby na wykorzystanie Carp Food PVA Boostera z materiałami PVA:

  • zalewanie stick mixów - booster znacznie wydłuży ich pracę i spowolni rozpuszczenie PVA;
  • stosowanie na zewnątrz siatek PVA - powłoka spowolni ich rozpuszczanie;
  • wlewanie bezpośrednio do worka, wypełnionego ziarnami, pelletem, itp.;
  • napełnianie worków PVA samym atraktorem;
  • powlekanie nim przynęt lokowanych w materiałach PVA

Po zastosowaniu atraktora, zestaw z PVA należy wrzucić do wody w przeciągu 10 minut.

SuperFeed Pure Liquid Booster Fish&Robin Red

Rozpuszczalna w wodzie najwyższa frakcja mączki rybnej o 70 % zawartości białka, dopalona Robin Red Haith's to perfekcyjne połączenie smaku i zapachu. Booster został naładowany wolnymi aminokwasami do granic możliwości, dzięki czemu tworzy w wodzie intensywnie wabiącą chmurę.


SuperFeed Pure Liquid Booster Squid&Chili

Naturalny ekstrakt z kałamarnicy połączony z mielonymi płatkami i olejem chili tworzą doskonały booster rozpuszczalny w wodzie. To turbodoładowany atraktor o rybno - ostrym smaku i niewiarygodnej sile wabienia.

SuperFeed Pure Liquid Booster Arctic Krill

Mączka z kryla o 60% zawartości białka i 25 % tłuszczy, połączona z rozpuszczalną w wodzie mączki rybną o 70 % zawartości białka. To ekstremalnie rybny atraktor, napakowany wolnymi aminokwasami o naturalnym intensywnym zapachu.

SuperFeed Pure Liquid Booster Live Citrus

Naturalne olejki cytrusowe, konopie i Robin Red Haith's tworzące fenomenalną kombinacje. Jeśli chcesz wyróżnić swoją przynętę, to ten owocowy Booster o intensywny zapachu będzie najlepszym wyborem. Świetnie sprawdzi się w zamulonych miejscach.

SuperFeed Pure Liquid Booster Slaty Crayfish

Słony, rakowo - rybny Booster o mocnym zapachu. Połączenie potężnej dawki mielonych raków z rozpuszczalną w wodzie mączką rybną o 70 % zawartości białka. Świetnie sprawdzi się podczas krótkiego, jak i długotrwałego nęcenia.

SuperFeed Pure Liquid Booster Hot Indiana Spice

Jeśli chcesz, aby Twoje przynęty miały jedyny w swoim rodzaju zapach, to właśnie znalazłeś Booster, który Ci w tym pomoże. Wyciąg z curry, płatki i olej z chili, to mocno pachnąca, naturalna kompozycja, która intrygująco uatrakcyjni Twój zestaw.

Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits