SuperFeed Pure Powder Booster

Już od 32,99 zł

SuperFeed Pure Powder to atraktor w formie posypki, pozbawiony sztucznych barwników i dodatków o naturalnym aromacie, co przekłada się na jego skuteczność względem karpi. 

Skomponowany z prawdziwych legendarnych dodatków, które skutecznie wabią i utrzymują ryby w miejscu nęcenia. Bogaty w składniki odżywcze: białka, tłuszcze, cukry, mikro i makroelementy. 

Posiada wiele znakomitych właściwości, dzięki czemu można wykorzystywać go na różne sposoby:

  • Świetnie nadaje się do użycia wraz z stick mixami, poprawiając ich skuteczność i spowalniając rozpuszczanie.
  • Można obsypywać nim ziarna, kulki, pellety czy dodawać do zanęt.
  • Idealnie łączy się z olejami, dzięki którym tworzy na przynętach dokładnie przywierającą warstwę.
  • Znakomicie sprawdzi się jako posypka do oblepienia namoczonej wcześniej w oleju siatki PVA. Oprócz dodatkowego kopa w postaci atraktora, posypka jeszcze bardziej spowolni rozpuszczanie siatki czy worka. To daje możliwość łowienia na naprawdę dużych głębokościach. PVA dotrze do dna i dopiero tam zacznie się rozpuszczać.
  • Bardzo dobry dodatek do miksów składających się z ziaren, pelletów, kulek całych i pokruszonych. Wystarczy zalać miks dowolnym olejem i dodać proszek Pure Powder. Na miksie powstanie swego rodzaju booster, który dobrze oblepi jego składniki i dotrze wraz z nimi do dna. Następnie zacznie pracę w kierunku powierzchni wody, tworząc tzw. słup zapachowy nad zestawem. 

SuperFeed Pure Powder Booster Fish&Robin Red

Duża zawartość ekstraktów osadzonych w wysokoproteinowej bazie, którą stanowi rozpuszczalna w wodzie, najwyższej frakcji mączka rybna o 70 % zawartości białka, dopalona Robin Red Haith's. To perfekcyjne połączenie naturalnego smaku i zapachu. Powder Booster został naładowany wolnymi aminokwasami do granic możliwości, dzięki czemu tworzy intensywnie wabiącą chmurę w wodzie, która skutecznie ściąga ryby w miejsce nęcenia. 

SuperFeed Pure Powder Booster Squid&Chili

Naturalny ekstrakt z kałamarnicy połączony z mielonymi płatkami i olejem chili to przykład boostera doskonałego. Ten turbodoładowany atraktor o rybno - ostrym smaku i niewiarygodnej sile wabienia sprawia, że karpie po prostu szaleją na jego punkcie. Zawartość dużej ilości ekstraktów, które stanowią do 50% składu, osadzonych w wysokoproteinowej bazie, przekłada się na doskonałą pracę atraktora w wodzie i niezwykłą moc oszałamiania ryb, przez co ściąga je nawet z najdalszych partii łowiska.

SuperFeed Pure Powder Booster Arctic Krill

Mączka z kryla o 60% zawartości białka i 25 % tłuszczu, połączona z rozpuszczalną w wodzie mączki rybną o 70 % zawartości białka - ten atraktor to ekstremalnie rybny i napakowany wolnymi aminokwasami booster w postaci posypki o naturalnym i bardzo intensywnym zapachu. 50% zawartość ekstraktów, osadzonych w wysokoproteinowej bazie sprawia, że Powder Booster jest nie tylko bardzo aromatyczny, ale i skuteczny.

SuperFeed Pure Powder Booster Live Citrus

Naturalne olejki cytrusowe, konopie i Robin Red Haith's tworzą fenomenalną i dość nietuzinkową, owocową kombinacje smaku i zapachu. Jeśli chcesz wyróżnić na łowisku swoją przynętę, to ten cytrusowy Powder Booster o intensywnym i świeżym zapachu będzie najlepszym wyborem. Świetnie sprawdzi się w zamulonych miejscach. Posiada w swym składzie do 50% ekstraktów, które zostały osadzone w wysokoproteinowej bazie, dzięki czemu wyśmienicie pracuje w wodzie, skutecznie sprowadzając karpie wprost na Twój haczyk.

SuperFeed Pure Powder Booster Slaty Crayfish

To słony, rakowo - rybny booster o naturalnym, mocnym zapachu. Połączenie potężnej dawki mielonych raków z rozpuszczalną w wodzie mączką rybną o 70 % zawartości białka, wzbogacone o wysoki poziom ekstraktów, stanowiących do 50% składu. Świetnie sprawdzi się podczas krótkiego, jak i długotrwałego nęcenia.

SuperFeed Pure Powder Booster Hot Indiana Spice

Jeśli chcesz, aby Twoje przynęty miały jedyny w swoim rodzaju zapach i jednocześnie szukasz czegoś, co pomoże wyróżnić Cię na łowisku, to właśnie trafiłeś na atraktor, który doskonale sprawdzi się w tych zadaniach. Wyciąg z curry, płatki i olej z chili, to niesamowicie mocno pachnąca i przede wszystkim naturalna kompozycja. Powder Booster posiada w swym składzie ogromną dawkę ekstraktów dochodzących do 50% zawartości, osadzonych w wysokoproteinowej bazie, przez co wyróżnia się doskonałą pracą i potężną skutecznością wabienia.

Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits