Carp Food Attract Activator 500ml

Już od 29,99 zł

Carp Food Attract Activator to nasz podstawowy, zapachowy aktywator wędkarski w płynie.

Podobnie jak inne atraktory z serii Attract, oparty jest na gęstej i odżywczej bazie, która zawiera optymalną kompozycję składników – w tym nasze najlepsze aromaty z serii Impact. Niemal żelowa konsystencja zapewnia dobre pokrycie przynęty i stworzenie na nich zapachowego filmu.

Carp Food Attract Activator perfekcyjnie rozprowadza się w zanęcie i długo utrzymuje swą moc. Całkowicie rozpuszcza się w wodzie i szybko przyciąga ryby w pole nęcenia, na długo je tam zatrzymując.

Skuteczny o wszystkich porach roku. To wydajny aktywator w bardzo dobrej cenie, idealny do zewnętrznego aromatyzowania dużych ilości pelletów, kulek i ziaren – już niewielka jego ilość skutecznie dopali wszystkie przynęty.

Ze względu na skład i cechy, świetnie sprawdza się również w sypkich zanętach karpiowych, które – jak z pewnością wielu karpiarzy wie – niejednokrotnie są ostatnią deską ratunku w czasie okresów słabego żerowania ryb. Szeroka paleta smakowa jest gwarancją, iż każdy znajdzie coś dla siebie.

Uwaga: aby uzyskać szybsze rozpuszczanie Carp Food Attract Activator wystarczy wymieszać go z wodą w proporcji 70-80% atraktora i 30-20% wody.

Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits