SuperFeed Micro Pellet 2mm / 1kg

SuperFeed Micro Pellet to specjalistyczne, mocno skompresowane granulaty wędkarskie, posiadające w swoim składzie produkty z nasion oleistych, olej i mączkę rybną, minerały oraz witaminy.

Odpowiedni proces produkcyjny, w którym surowce poddawane są obróbce termicznej i ciśnieniowej, pozwala na stworzenie idealnie zbilansowanej zanęty, która nie syci karpi, lecz nieprzerwanie stymuluje je do żerowania.

SuperFeed Micro Pellet zawiera mocno skoncentrowane atraktory, które w wodzie powoli uwalniają się, skutecznie wabiąc ryby w nęcony punkt łowiska. SuperFeed Micro Pellet powstał głównie z myślą o nęceniu punktowym, przy zastosowaniu materiałów PVA (woreczki, siatki, tunele). Z powodzeniem można stosować go także łowiąc techniką method feeder. Po wstępnym nawilżeniu pellet uzyskuje właściwości klejące, dzięki czemu mocno trzyma się koszyka do methody.

SuperFeed Micro Pellet dostępny jest w dwóch rozmiarach: 2 i 6mm. Stosując mieszankę dwóch rozmiarów pelletu, otrzymujemy idealną zanętę, która przez długi czas rozpuszcza się w wodzie, skutecznie przyciągając i zatrzymując ryby w łowisku.

W wodach o dużej presji dobrze jest zwiększyć atrakcyjność zanęty. W tym celu należy polać SuperFeed Micro Pellet jednym z naszych atraktorów lub boosterów.

Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits