Method/Feeder Pellet 2mm/1kg

Już od 24,99 zł

Method/Feeder Pellet 2mm to skompresowany granulat wędkarski posiadający w swoim składzie produkty z nasion oleistych, oleje, tłuszcze, minerały i witaminy. Idealnie sprawdzi się podczas łowienia różnorakich gatunków ryb.

Odpowiedni proces produkcyjny, w którym surowce poddawane są obróbce termicznej i ciśnieniowej, pozwala na stworzenie idealnie zbilansowanej zanęty, która nie syci ryb, lecz nieprzerwanie stymuluje je do żerowania. Szczególną skuteczność micro pelletu wykorzystuje się głównie w technice method feeder. Zarówno skład jak i proces technologiczny produkcji Master Mix Method/Feeder Pellet, czyni z niego idealną zanętę do połowu wszelkich ryb karpiowatych, takich jak: karpie, płocie, leszcze, liny i karasie.

Sposób przygotowania pelletu do wędkowania:

Przygotowanie pelletu Method /Feeder Pellet do wykorzystania jako zanęty w technice method feeder jest bardzo łatwe. Wystarczy porcję, potrzebną do wędkowania, zalać wodą na czas od 1 do 2 minut (im dłużej pellet będzie nasiąkał wodą, tym łatwiej się będzie kleił i tym szybciej będzie się rozmywał na dnie łowiska). Następnie należy odlać pozostały nadmiar wody z pojemnika. Nawilżony w ten sposób pellet jest gotowy do użycia.

Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits