Master Mix Melassa

Melasy Winner Master Mix to dodatek wędkarski, który zastosowany w zanęcie znacznie zwiększa jej skuteczność wśród ryb, nadając mieszance wyjątkowo oryginalny i optymalny smak.

Dodatkowo jest ona doskonałym nośnikiem smaku i zapachów, co warto wykorzystać zwłaszcza w łowiskach o zwiększonej presji wędkarskiej.

Nasze melasy stworzone zostały w warunkach niemal sterylnych, o najwyższych parametrach mikrobiologicznych. W warunkach, które zapewnią nam ciągłą powtarzalność jakości produktu. Uzyskaliśmy także odpowiednie cechy fizyczne – pomimo dużej gęstości nasz produkt łatwo się leje. Melasę Winner Master Mix wzbogaciliśmy o dodatki, mające znaczny wpływ na funkcje wabiące. W zależności od przeznaczenia, do składu dodaliśmy atraktory, substancje smakowe, substancje wspomagające przemianę materii u ryb, a także związki stymulujące pobieranie pokarmu, co znacznie wzmaga poczucie głodu. To gęsta ciecz, która w odpowiedni sposób łączy się z wodą, a poprzez zastosowanie naturalnych konserwantów, minimalizuje procesy psucia się produktu czy kiśnięcia rozrobionej z nią zanęty.

© 2020 Tandem Baits