Top Edition Boilies

Top Edition Boilies to niekonwencjonalne podejście w projektowaniu przynęt wędkarskich. Kulki zrobione zostały w stylu „hand made” i sprawdzają się na najbardziej wymagających wodach, przy łowieniu trudnych ryb.

Wyróżnia je niesamowite połączenie smaków, zapachów, składników i struktury mieszanki. Kulki napakowane zostały karpiowymi smakołykami do granic możliwości. Ich skład oparty jest na wysoko proteinowej i tłustej mieszance, bogatej w nasiona oleiste o idealnie grubo mielonej strukturze, przez co powoli uwalniają atraktory do wody.

Top Edition Boilies to nie tylko wysokiej klasy mieszanka bazowa, to także najwyższej jakości enzymatycznie przetrawione mączki rybne, ekstrakty zwierzęce, ekstrakt z drożdży, rozpuszczalne proteiny rybne, hydrolizowany proszek wątrobowy, proszek łososiowy oraz mąka z raka. Wyśmienicie zbilansowane przynęty o bogatym, zróżnicowanym składzie, skuteczne cały rok. Wyjątkowo dobrze sprawdzające się w trudnych, przełowionych wodach, gdzie ryby żerują chimerycznie.

Top Edition Boilies dostępne są w dwóch rozmiarach: 16 mm i 20 mm.

Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits