SuperFeed Pure Wafters 12 mm

Już od 25,19 zł Normalna cena 27,99 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 27,99 zł

SuperFeed Pure Wafters 12 mm to zbalansowane przynęty o naturalnym składzie, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu zaawansowanej prezentacji w wodzie.

Zawierają naturalne mączki, atraktory i ekstrakty, które nadają przynęcie niepowtarzalnego smaku i zapachu, a co za tym idzie, niewiarygodnie silnej mocy wabienia ryb. Efekt ten uzyskaliśmy po długim i wnikliwym okresie testów, kiedy to udało nam się stworzyć przynętę, w której połączyliśmy naszą unikalną mieszankę z najlepszymi naturalnymi dodatkami.

Ogromna skuteczność Pure Wafters wynika jednak nie tylko z optymalnego nasycenia atraktorami, ale także z odpowiedniego, naturalnego zachowania w wodzie. Ich tajemnica skuteczności tkwi w neutralnej wyporności, dzięki której przynęty pływają bez obciążenia, a pod wpływem haczyka powoli opadają na dno. Leniwie przerzucane ruchami wody, zachowują się jak naturalny pokarm, dodatkowo wabiąc ryby niepowtarzalnym smakiem i zapachem.

Waftersy sprawdzą się na wymagających łowiskach, gdzie rodzaj prezentacji przynęty przekłada się na ilość wyciągniętych ryb. Można jest stosować w wodach o silnie zamulonym lub z mocno zarośniętym dnie.

Cechy charakterystyczne:

  • zachowują się podobnie jak naturalne pokarm, nie odstraszają ryb;
  • stabilne w wodzie przez 48 h;
  • wabią ryby naturalnym składem ;
  • posiadają strukturę pumeksu 3D, stabilnie przez cały czas uwalniając atraktory;
  • lekko chropowata powłoka uwalnia aromat z większej powierzchni i lepiej przyjmuje zapachy.

Pure Wafters występują w kilku świetnych wersjach zapachowych:

Fish&Robin Red - przynęty o bardzo naturalnym i jednocześnie wyrazistym aromacie. Posiadają w swym składzie rozpuszczalne białko rybne, mączkę rybną oraz oryginalny Robin Red. To typ przynęty, obok której żaden karp nie przepłynie obojętnie.

Squid&Chili - naturalny ekstrakt z kałamarnicy połączony z nutą ostrego chili. Znakomity smak dopełniają mączka z kalmara i mączka rybna. Te oszałamiająco skuteczne przynęty o rybno-ostrym aromacie znakomicie prezentują się w wodzie, nadzwyczajnie szybko kusząc karpie do ataku.

Arctic Krill - ekstremalnie rybne przynęty o intensywnym aromacie, napakowane do granic możliwości naturalnymi dodatkami. W ich składzie odnaleźć można mączkę z kryla i mączkę rybną, które dają Waftersom nietuzinkowego, prawdziwie rybnego aromatu

Live Citrus - Robin Red, żółty birdfood, konopie oraz naturalne olejki: cytrusowy i pomarańczowy, to kombinacja, która tworzy niezwykle świeże, fenomenalnie owocowe zestawienie. Ten nietuzinkowy smak i zapach zdecydowanie pomoże Ci wyróżnić się na łowisku.

Slaty Crayfish - przynęty o bardzo jednoznacznym i intensywnym rakowym zapachu. A wszystko dzięki obecności mąki z raka oraz mączki rybnej, które mocno podkręcają siłę przyciągania ryb naszych Waftersów. 

Hot Indiana Spice - to Waftersy inne niż wszystkie. Hot Indiana Spice to przynęty o nietuzinkowym, przyprawowym aromacie, na który składa się żółty birdfood, konopie, ostre chili oraz olej Hot Indiana. 


Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits