W magazynie

Kulki proteinowe SuperFeed Boilies Pure

Już od 64,99 zł

Boilies Pure - przynęty karpiowe, które po prostu są naturalnie skuteczne. 

Podczas pracy przy Pure Boilies trzymaliśmy się jednej, prostej zasady - tworzymy je z maksymalnie naturalnego składu. 

Naszym zamysłem było podjęcie wyzwania produkcji całorocznych przynęt, które nawet w najtrudniejszych warunkach wywołają efekt żerowania karpi. Za cel postawiliśmy sobie zatem stworzenie produktu jak najbardziej zbliżonego do naturalnego pokarmu ryb. 

Kulki posiadają niezwykły, jednokojarzący się zapach, który wynika głównie ze składników i naturalnych olejków eterycznych. Udział aromatów został tu ograniczony do absolutnego minimum.

Świetna konsystencja i odpowiednia struktura naszych Pure Boilies zapewniają stabilną i długotrwałą pracę kulek w łowisku, gdzie dla ryb stanowią skoncentrowane źródło energii. Idealne dla „łowców okazów”, świetne do tropienia dzikich karpi lub na wodach o wysokiej presji, gdzie zbyt dużo kolorowych, mocno pachnących przynęt raczej się nie sprawdzi.

Zrobione w stylu handmade, upchaliśmy w nich „tyle dobra, ile się dało”: mączki z raka, kryla, rybne, ekstrakty zwierzęce, Robin Red i przyprawy, oleorezyny oraz rozpuszczalne proteiny rybne, hydrolizowany proszek wątrobowy, proteiny mleczne czy ziarna nasion oleistych, które wpędzają ryby w prawdziwy żywieniowy szał.

Tak powstały Boilies Pure, które:

 • nie płoszą ryb, które uznają je za naturalny pokarm;
 • są łatwo trawione przez karpie;
 • posiadają bardzo naturalny, a jednocześnie wyczuwalny aromat;
 • dobrze pracują na dnie, wypuszczając do wody najlepsze składniki i ekstrakty, szybko sprowadzając karpie w miejsce nęcenia;
 • są przyjazne dla całego środowiska wodnego.

Kulki doskonale sprawdzą się w czasie krótkich zasiadek, a także w przypadku długotrwałego nęcenia.

Dostępne w szerokiej gamie smakowej:

Fish&Robin Red - kulki o wyraźnym i bardzo naturalnym zapachu. Posiadają w swym składzie 5% rozpuszczalnego białka rybnego, 30% mączki rybnej oraz oryginalny Robin Red. To wysoce skuteczne przynęty, obok których żadna ryba nie przepłynie obojętnie.

Squid&Chili - naturalny ekstrakt z kałamarnicy połączony z nutą ostrego chili. Dodatkowo w skład naszych boilies’ów wchodzi 5% mączki z kalmara oraz ponad 20% mączki rybnej. To kulki o rybno-ostrym aromacie, których ostry smak robi wrażenie. 

Arctic Krill - ekstremalnie rybne boilies’y o intensywnym aromacie, napakowane do oporu naturalnymi dodatkami. W skład naszych kulek wchodzi aż 12 % mączki z kryla oraz 20% mączki rybnej. Ich bogata forma sprawia, że ryby szybko odnajdują zasypane nimi miejsca, nie przestając krążyć w okolicach zestawu.

Live Citrus - w skład tych przynęt wchodzą: Robin Red, żółty birdfood, konopie oraz naturalne olejki: cytrusowy i pomarańczowy, które tworzą niezwykle świeżą, fenomenalnie owocową kombinację smakowo-zapachową. To nietuzinkowe boilies’y, które zdecydowanie pomogą wyróżnić się na łowisku.

Salty Crayfish - zapach tych przynęt wyraźnie podkreśla ich zawartość. A wszystko dzięki obecności 12 % mąki z raka oraz obecności mączki rybnej, które nadają naszym kulkom bardzo jednoznacznego i intensywnego aromatu. Te boilies’y niewiarygodnie dobrze oddziałują na karpie. Rybny zapach sprowadza je w miejsce nęcenia, a naturalny smak nie pozwala im stamtąd odejść.

Hot Indiana Spice - jeśli szukasz przynęt innych niż wszystkie, to te boilies’y powinny Cię zainteresować. To kulki o nietuzinkowym, przyprawowym aromacie, na który składa się żółty birdfood, konopie, ostre chili oraz olej Hot Indiana. Ta naturalna, intrygująca kompozycja sprawia, że karpie zawzięcie żerują w miejscu nęcenia do ostatniej kulki.

Więcej informacji
Wyprzedaż
Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kulki proteinowe SuperFeed Boilies Pure
Twoja ocena
Koszty dostawy
Metoda wysyłki Wartość zamówienia Koszty
Darmowa dostawa powyżej 250 zł 0 zł
Kurier powyżej 100 zł 10 zł
Kurier pobranie powyżej 100 zł 13 zł
Kurier płatność kartą powyżej 100 zł 10 zł
Kurier poniżej 100 zł 15 zł
Kurier pobranie poniżej 100 zł 18 zł
Kurier płatność kartą poniżej 100 zł 15 zł
Paczkomaty powyżej 70 zł 9 zł
Paczkomaty poniżej 70 zł 13 zł
Odbiór osobisty   0 zł

Uwagi

W przypadku wędzisk/podbieraków dłuższych niż 1,85m
doliczamy 5 zł / nie dotyczy darmowej dostawy

Ceny obowiązują na terenie Polski
Koszty wysyłki do EU i międzynarodowych wliczane są indywidualnie

Bezpieczne płatności online
 • Karty płatnicze
 • Blik
 • Szybkie przelewy (21 banków)
 • Przelew tradycyjny
 • Twisto - zamów teraz i zapłać za 21 dni
  Najszybsza metoda płatności na urządzeniach mobilnych
  Opcja późniejszej płatności - do 21 dni bez żadnych opłat
  Bez logowania, autoryzacji, podawania numeru karty czy PESEL
  Dostępna bez rejestracji dla klientów wszystkich banków
New
To Top