Carp Food Gotowa Konopia

Już od 20,00 zł

Gotowana konopia to jedna z tych przynęt, za którą karpie wprost przepadają. Ten naturalny pokarm powinien zatem znaleźć się na liście produktów każdego wędkarza, zainteresowanego skutecznym łowieniem ryb.

CF Gotowa Konopia to produkt stworzony z najwyższej jakości, świeżych ziaren konopnych, bogatych w oleje, które stanowią pełnowartościowy, naturalny pokarm dla ryb. Gotowe do natychmiastowego podania, będą wyśmienitym rozwiązaniem na szybkie i niezaplanowane zasiadki.

Cechy charakterystyczne:

 • Gotowe do natychmiastowego użycia
 • Wygoda i oszczędność czasu
 • Łatwe rozwiązanie na szybkie wypady
 • Odpowiednio spreparowane
 • Wyselekcjonowane, najwyższej jakości ziarna

Gotowe do natychmiastowego podania produkty to forma przynęty doskonałej. To nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu, tak bardzo cennego dla każdego wędkarza.

Konopia to fantastyczne, małe nasionko, które potrafi zadziałać w wodzie bardzo wiele i dawać przy tym zadowalające łowiącego wyniki. Oddziaływując obsesyjnie na karpie sprawia, że te będa przekopywać dno w okolicach zestawu godzinami, co znacznie zwiększa szanse na udany połów. Konopie można stosować same lub jako dodatek do innych ziaren, pelletów i kulek.

Za co karpie kochają konopie?

Konopie to bez wątpienia jedna z najlepszych przynęt karpiowych wszechczasów. Każde ziarno jest pełne oleju i naturalnych witamin, za którymi ryby wręcz szaleją. Karpie leszcze, liny, płocie nie są w stanie oprzeć się sile przyciągania tej bogatej orzechowej cząsteczki. Oprócz tego, odpowiednio przygotowane konopie wyglądem przypominają małe ślimaczki, co sprawia, że karpie traktują je jak naturalne środowisko.

Dużo mówi się też o oleju, który zawierają w sobie konopie. Jak się okazuje to właśnie on może być przyczyną tak ogromnej atrakcyjności tych ziaren wobec karpi. Olej, oprócz właściwości odżywczych, posiada odpowiedni smak i zapach, który nęci karpie tak bardzo, że te popadają w obsesję, wnikliwie przeszukując miejsce nęcenie, dopóki nie zostanie pożarte ostatnie ziarenko. To wszystko sprawia, że konopie stają się wyśmienitym naturalnym i uniwersalnym wabikiem, zatrzymującym ryby w punkcie na długi czas.

Porada:

Jeśli masz zamiar łowić kilka godzin, czyste ziarna konopi będą idealnym wyborem. Jeśli wybierasz się na kilkudniową zasiadkę karpiową, warto z konopi zrobić dodatek do kulek czy pelletów.

Odpowiednie przygotowanie konopi to podstawa!

Ziarna konopi, aby były bezpieczne dla ryb, muszą być odpowiednio przygotowane. Bardzo ważne jest to, aby były one dobrze wyselekcjonowane. Aby uzyskać dobrej jakości przynętę, należy używać nasion świeżych, które w procesie przygototwania będa pękały, odsłaniając białe kiełki. To właśnie taka konopia będzie najskuteczniejsza. Wybierając stare ziarna możemy nie uzyskać takiego efektu. Rozpoznanie jakości ziaren nie jest tak prostą i oczywistą sprawą, dlatego warto zaufać gotowym produktom.

Nasza CF Gotowa Konopia powstała na bazie najlepszych, świeżych, czystych ziaren, które zawierają w sobie bogate pokłady drogocennego oleju w tym Omega 3. Odpowiednio spreparowane ziarna konopi są gotowe do natychmiastowego użycia, bez względu na miejsce i czas. Do tego stanowią pełnowartościowy pokarm dla karpi, stając się jedną z najbardziej skutecznych przynęt.

Więcej informacji
Wyprzedaż
Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Carp Food Gotowa Konopia
Twoja ocena
Koszty dostawy
Metoda wysyłki Wartość zamówienia Koszty
Darmowa dostawa powyżej 250 zł 0 zł
Kurier powyżej 100 zł 10 zł
Kurier pobranie powyżej 100 zł 13 zł
Kurier płatność kartą powyżej 100 zł 10 zł
Kurier poniżej 100 zł 15 zł
Kurier pobranie poniżej 100 zł 18 zł
Kurier płatność kartą poniżej 100 zł 15 zł
Paczkomaty powyżej 70 zł 9 zł
Paczkomaty poniżej 70 zł 13 zł
Odbiór osobisty   0 zł

Uwagi

W przypadku wędzisk/podbieraków dłuższych niż 1,85m
doliczamy 5 zł / nie dotyczy darmowej dostawy

Ceny obowiązują na terenie Polski
Koszty wysyłki do EU i międzynarodowych wliczane są indywidualnie

Bezpieczne płatności online
 • Karty płatnicze
 • Blik
 • Szybkie przelewy (21 banków)
 • Przelew tradycyjny
 • Twisto - zamów teraz i zapłać za 21 dni
  Najszybsza metoda płatności na urządzeniach mobilnych
  Opcja późniejszej płatności - do 21 dni bez żadnych opłat
  Bez logowania, autoryzacji, podawania numeru karty czy PESEL
  Dostępna bez rejestracji dla klientów wszystkich banków
Nowosc
Polecamy również
To Top