W magazynie

Carp Flavour 70ml

Już od 49,99 zł

Carp Flavour to flagowa seria aromatów Tandem Baits. Nie bez przypadku zresztą. Skuteczność aromatów sprawia, że ryby szleją na ich punkcie, dając przy tym wędkarzowi moc wrażeń podczas holu.

Aromaty produkowane są dla nas w Wielkiej Brytanii na specjalne zamówienie. Wykorzystując wiedzę i zaawansowaną technologię naszego partnera, udało nam się stworzyć super-skuteczne aromaty, o unikatowych nutach zapachowych.

Każdy aromat, który znalazł się w tej elitarnej grupie, był intensywnie sprawdzany przez naszych testerów i wielu znakomitych wędkarzy, zaprzyjaźnionych z naszą firmą. Jesteśmy więc przekonani, że oferujemy jedne z najskuteczniejszych z dostępnych karpiowych zapachów.

Carp Flavour działają na zasadzie uderzenia – bardzo szybko zwabiają ryby w obręb łowiska i długo je tam utrzymują. Mają intensywny zapach i wysokie stężenie, posiadają wbudowany wzmacniacz zapachu. Wyeliminowaliśmy z nich zbędne substancje nośnikowe, które mogłyby odstraszać ryby. Długi czas utrzymują się w kulkach, stopniowo uwalniając się do wody, a tym samym znakomicie sprowadzają ryby w okolice zestawu.

Oferowane nuty zapachowe:

 • Aromaty owocowe

To grupa aromatów, wśród których każdy produkt to wielki indywidualista. Osiem różnych aromatów do każdego rodzaju łowiska, na wszystkie pory roku. Można stosować je osobno lub mieszać z resztą serii. Owocowe aromaty doskonale pracują ze wszystkim typami mieszanek.

 • Aromaty rybne i przyprawowe

To grupa aromatów, która najszybciej rozwijała się w ostatnim czasie. Wszystkie nasze śmierdziele wiele lat ciężko pracowały na miano prawdziwych karpiowych killerów. Nasi testerzy i zaprzyjaźnieni karpiarze przetestowali wiele próbek, zanim wybraliśmy te odpowiednie: mocno stężone, o trwałym zapachu, a co najważniejsze – super-skuteczne. Aromaty rybne i przyprawowe świetnie sprawdzają się z naszymi owocowymi Carp Flavour.

 • Aromaty słodkie i korzenne

To aromaty w większości mniej intensywne w odbiorze niż rybne czy owocowe. Działają jednak także zupełnie inaczej – nie nadają kulkom intensywnego zapachu, lecz wygładzają ich smak, tworzą słodkawą nutę, za którą karpie wprost przepadają. Wiele z nich zawiera dodatek aromatu śmietankowego. Mogą być mocno przedozowane. Porównujemy je do słodziutkich aromatycznych ciasteczek – każdy się na nie skusi.

Jesteśmy pewni, że Flavour pomogą Wam złowić wymarzone ryby. Są tak wyśmienite, że oparliśmy na ich bazie większość naszych linii produktów – poczynając od kulek, na dipach i żelach kończąc.

Więcej informacji
Wyprzedaż
Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Carp Flavour 70ml
Twoja ocena
Koszty dostawy
Metoda wysyłki Wartość zamówienia Koszty
Darmowa dostawa powyżej 250 zł 0 zł
Kurier powyżej 100 zł 10 zł
Kurier pobranie powyżej 100 zł 13 zł
Kurier płatność kartą powyżej 100 zł 10 zł
Kurier poniżej 100 zł 15 zł
Kurier pobranie poniżej 100 zł 18 zł
Kurier płatność kartą poniżej 100 zł 15 zł
Paczkomaty powyżej 70 zł 9 zł
Paczkomaty poniżej 70 zł 13 zł
Odbiór osobisty   0 zł

Uwagi

W przypadku wędzisk/podbieraków dłuższych niż 1,85m
doliczamy 5 zł / nie dotyczy darmowej dostawy

Ceny obowiązują na terenie Polski
Koszty wysyłki do EU i międzynarodowych wliczane są indywidualnie

Bezpieczne płatności online
 • Karty płatnicze
 • Blik
 • Szybkie przelewy (21 banków)
 • Przelew tradycyjny
 • Twisto - zamów teraz i zapłać za 21 dni
  Najszybsza metoda płatności na urządzeniach mobilnych
  Opcja późniejszej płatności - do 21 dni bez żadnych opłat
  Bez logowania, autoryzacji, podawania numeru karty czy PESEL
  Dostępna bez rejestracji dla klientów wszystkich banków
To Top