Carp Flavour 70ml

Carp Flavour to flagowa seria aromatów Tandem Baits. Nie bez przypadku zresztą. Skuteczność aromatów sprawia, że ryby szleją na ich punkcie, dając przy tym wędkarzowi moc wrażeń podczas holu.

Aromaty produkowane są dla nas w Wielkiej Brytanii na specjalne zamówienie. Wykorzystując wiedzę i zaawansowaną technologię naszego partnera, udało nam się stworzyć super-skuteczne aromaty, o unikatowych nutach zapachowych.

Każdy aromat, który znalazł się w tej elitarnej grupie, był intensywnie sprawdzany przez naszych testerów i wielu znakomitych wędkarzy, zaprzyjaźnionych z naszą firmą. Jesteśmy więc przekonani, że oferujemy jedne z najskuteczniejszych z dostępnych karpiowych zapachów.

Carp Flavour działają na zasadzie uderzenia – bardzo szybko zwabiają ryby w obręb łowiska i długo je tam utrzymują. Mają intensywny zapach i wysokie stężenie, posiadają wbudowany wzmacniacz zapachu. Wyeliminowaliśmy z nich zbędne substancje nośnikowe, które mogłyby odstraszać ryby. Długi czas utrzymują się w kulkach, stopniowo uwalniając się do wody, a tym samym znakomicie sprowadzają ryby w okolice zestawu.

Oferowane nuty zapachowe:

  • Aromaty owocowe

To grupa aromatów, wśród których każdy produkt to wielki indywidualista. Osiem różnych aromatów do każdego rodzaju łowiska, na wszystkie pory roku. Można stosować je osobno lub mieszać z resztą serii. Owocowe aromaty doskonale pracują ze wszystkim typami mieszanek.

  • Aromaty rybne i przyprawowe

To grupa aromatów, która najszybciej rozwijała się w ostatnim czasie. Wszystkie nasze śmierdziele wiele lat ciężko pracowały na miano prawdziwych karpiowych killerów. Nasi testerzy i zaprzyjaźnieni karpiarze przetestowali wiele próbek, zanim wybraliśmy te odpowiednie: mocno stężone, o trwałym zapachu, a co najważniejsze – super-skuteczne. Aromaty rybne i przyprawowe świetnie sprawdzają się z naszymi owocowymi Carp Flavour.

  • Aromaty słodkie i korzenne

To aromaty w większości mniej intensywne w odbiorze niż rybne czy owocowe. Działają jednak także zupełnie inaczej – nie nadają kulkom intensywnego zapachu, lecz wygładzają ich smak, tworzą słodkawą nutę, za którą karpie wprost przepadają. Wiele z nich zawiera dodatek aromatu śmietankowego. Mogą być mocno przedozowane. Porównujemy je do słodziutkich aromatycznych ciasteczek – każdy się na nie skusi.

Jesteśmy pewni, że Flavour pomogą Wam złowić wymarzone ryby. Są tak wyśmienite, że oparliśmy na ich bazie większość naszych linii produktów – poczynając od kulek, na dipach i żelach kończąc.


Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits