You're currently on:

SuperFeed

SuperFeed to przynęty dla karpiarzy polujących na duże ryby, szeroka gama zawiera nowoczesne, jak i tradycje produkty.

SuperFeed Boilies, gama wyśmienitych kulek oparta o najwyższej jakość, legendarne atraktory między innymi kryl atlantycki, GLM oryginalny nowozelandzki ekstrakt z muszli, mączka łososiowa, mączka z raka, hydrolizowana i suszona wątroba, oryginalny Robin Red, CPSG rozpuszczalne proteiny rybne (zawierają 70% białka) ekstrakty drożdże odpowiadające za smak.
SuperFeed X-Core są to przynęty z "rdzeniem" otoczone powłoką zwierającą te same atraktory co kulki, w jej skład wchodzą boostery, dipy w płynie i proszku i hookersy.
SuperFeed Hookers gama zawiera specjalistyczne przynęty haczykowe, pellety z dziurą nasączone dodatkowym olejem i aromatami, super twarde hookersy bardzo długo wytrzymające na włosie, dłużej bedą się opierać rakom jak i drobnicy. 
SuperFeed Pop-Up kulki pływające a także naturalnie wybalansowane.
SuperFeed Diffusion zawierają dobrze widoczny w wodzie biodegradowalny barwnik, który uwalniając się z przynęty, tworzy fluorescencyjną chmurę, skutecznie wabiącą ryby przepływające w okolicy zestawu. W skład Diffusion wchodzą boostery, dipy i kulki.
SuperFeed Pellet, zawiera najwyższej jakości premimu pellet, a także zapachowe pellety micro 2 - 6 mm idelane do siatek PVA i smużacy diffuison pellet.       
SuperFeed PVA Stick Mix, specjalistyczna zanęta do użycia wraz z materiałami PVA.