You're currently on:

Śpiwory wędkarskie & Narzuty

Śpiwór karpiowy jest bardzo ważną częścią wyposażenia karpiarza, musi być najwyższej jakości i wykonany z najlepszych materiałów. Aby zaproponować najlepsze z możliwych produktów, zwróciliśmy się do producenta śpiworów alpinistycznych, używanych również w Himalajach. Ta współpraca otworzyła nam drogę do całkowicie nowych, niezwykle zaawansowanych materiałów i technologii. Dodaliśmy do tego wiedzę, jak powinien być zbudowany i funkcjonować profesjonalny śpiwór karpiowy. W sezonie 2008 proponujemy Wam kompletnie nową gamę śpiworów karpiowych, które możemy śmiało określić jako najlepsze na rynku.

Postaraliśmy się, aby gama produktów była szeroka, a ceny atrakcyjne. Używając naszych śpiworów masz gwarancję, że będzie Ci ciepło i komfortowo! Specyfikacja materiałów i wyjaśnienie pojęć PRE-FORMED POLYESTER MICRO HOLLOW FIBRE – WSTĘPNIE FORMOWANE PUSTE MIKRO WŁÓKNA POLIESTROWE Jedno z najbardziej owoczesnych wypełnień stosowanych obecnie w śpiworach wysokiej klasy. Materiał składa się z wielu bardzo drobnych długich, gładkich włókien o przekroju rurkowym, które posiadają kanaliki zatrzymujące powietrze. Zawansowana struktura 3D, w której włókna ułożone są pionowo, oraz skręcone spiralnie.

Zapewnia bardzo dobry współczynnik termoizolacji w stosunku do wagi i grubości wypełnienia, jest niewielkich rozmiarów po spakowaniu, nie ulega odkształceniom. Wypełnienie nie chłonie wilgoci, jest antyalergiczne, szybkoschnące, bardzo lekkie i trwałe. Utrzymuje ciepło nawet wtedy, kiedy śpiwór jest wilgotny i przemoczony. Posiada zdolność „odbijania się”, a dzięki dużej puszystości daje większy komfort i ciepło, bez konieczności zwiększania wagi śpiwora. Dodatkowe zalety: Materiał wstępnie formowany w arkusze jest jednorodny, tzn. grubości i gęstość jest taka sama, co daje jeszcze lepszą izolację termiczną, powoduje nie przesuwanie się ocieplenia wewnątrz śpiwora i całkowity brak zbijania się Współczynnik sprężystości (nadymania) jest najwyższy wśród stosowanych w naszych wyrobach. 

PRE-FORMED POLYESTER HOLLOW FIBRE – WSTĘPNIE FORMOWANE PUSTE WŁÓKNA POLIESTROWE Zawansowane wypełnienie stosowane obecnie w śpiworach wysokiej klasy. Materiał kłada się z włókien o przekroju rurkowym, które zatrzymują powietrze. Struktura 3D, w której włókna ułożone są pionowo, oraz skręcone spiralnie. Dobre efekty zolacyjne przy zachowaniu niskiej wagi i niewielkich rozmiarów po spakowaniu. Nie ulega odkształceniom. Wypełnienie nie chłonie wilgoci, jest antyalergiczne, zybkoschnące, lekkie i trwałe. Utrzymuje ciepło nawet wtedy, kiedy śpiwór jest wilgotny i przemoczony. Posiada zdolność „odbijania się”, a dzięki dużej puszystości daje większy komfort i ciepło, bez konieczności zwiększania wagi śpiwora. Dodatkowe zalety: Materiał wstępnie formowany w arkusze jest jednorodny, tzn. grubość i gęstość jest taka sama, co daję jeszcze lepszą izolację termiczną, powoduje nie przesuwanie się ocieplenia wewnątrz śpiwora i całkowity brak zbijania się. Wysoki współczynnik sprężystości (nadymania)

POLYESTER HOLLOW FIBRE – PUSTE WŁÓKNA POLIESTROWE Ten rodzaj wypełnienia to puszysta ocieplina, wykonana ze spiralnie skręconych włókien poliestrowych o przekroju rurkowym, które zatrzymuje powietrze. Charakteryzuje się bardzo dobrą sprężystością i wytrzymałością. Dzięki sprężystemu splotowi, starannej obróbce śpiwory z niej wykonane są puszyste i dobrze się nadymają. Posiada dobre parametry izotermiczne. Wypełnienie nie chłonie wilgoci, jest antyalergiczne, szybkoschnące, lekkie i trwałe. Zachowuje swoje właściwości ocieplające nawet w wilgotnych warunkach. Dodatkowe zalety: Brak zbijania się Dobry współczynnik sprężystości (nadymania)

POLYESTER FIBRE – WŁÓKNA POLIESTROWE Puszysta włóknina poliestrowa posiadająca liczne sploty spiralnie skręconych włókien. Posiada dobre parametry izotermiczne i dobry współczynnik sprężystości. Łatwo się kompresuje do niewielkich rozmiarów. Zachowuje swoje właściwości ocieplające nawet w wilgotnych warunkach. Bardzo szybko schnie. DWR (durable water repellency) – trwała impregnacja, która zapewnia nie wnikanie wilgoci w materiały zewnętrzne. Odpycha wodę i wilgoć, która spływa po powierzchni. Uwaga: DWR nie zapewnia całkowitej wodoodporności, tzn. przy intensywnym bezpośrednim opadzie śpiwór może przemoknąć. W przypadku stosowania śpiwora podczas deszczu bez namiotu, należy go nakryć narzutą przeciwdeszczową.

POLYESTER OXFORD – POLIESTER OKSFORD Nowoczesna tkanina zewnętrzna z impregnacją DWR. Lekka, nie szeleszcząca i miła w dotyku, bardzo wytrzymała mechaniczne. Nie niecie się i posiada kontrolowaną rozciągliwość. Ochroni przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi.

POLYESTER RIBSTOP – POLIESTER RIBSTOP Tkanina zewnętrzna z impregnacją DWR i wodoodpornym warstwą laminatu poliuretanowego. Lekka, bardzo wytrzymała z wbudowanym żebrowaniem (wbicie haczyka nie powoduje prucia się). Ochroni przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi.

MICRO FLEECE ANT-PILING – DZIANINA TYPU POLAROWEGO NIE MECHACĄCA SIĘ Materiał o niespotykanych właściwościach termicznych i biofizycznych. Specjalny splot tysięcy ustych w środku włókien sprawia, że tkanina zapewnia doskonałą izolację cieplną przy zachowaniu suchości i komfortu wewnątrz, nawet przy ekstremalnych warunkach pogodowych, a jest przy tym bardzo lekka, przyjemna w dotyku, nie gniecie się i szybko schnie.

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

śpiwór Phantom 5 season

śpiwór Phantom 5 season

433,53 zł

390,18 zł

śpiwór Enforcer 4 season plus

śpiwór Enforcer 4 season plus

372,29 zł

335,06 zł

nowy

 Śpiwór Enforcer 3 Season

Śpiwór Enforcer 3 Season

242,21 zł

217,99 zł

Poduszka karpiowa dmuchana

Poduszka karpiowa dmuchana

63,58 zł

57,22 zł