You're currently on:

Krzesła

Krzesła Phantom i Enforcer zaprojektowane została przez naszego projektanta Russella Cossey. Gama zawiera nowe produkty jak i starsze przeprojektowane modele. Oprócz wzornictwa, rozwiązań praktycznych główny nacisk postawiliśmy na JAKOŚĆ WYKONANIA, TRWAŁOŚĆ I KOMFORT. Do ich produkcji użyliśmy najlepszych komponentów, ramy  krzeseł wykonane są z dwóch różnych materiałów.

  • - Aluminium wysokiej próby 6061, w newralgicznych miejscach wzmacniane stalą, dzięki czemu ramy są wyjątkowo lekkie i superwytrzymałe seria Phantom.
  • - Mocna stal, wykonane z niej ramy są supermocne Enforcer.
  • - Poszycia materacy wykonane są z wytrzymałej wodoodpornej tkaniny – topowej klasy nylonu 600D/400D Oksford.
  • - Do wypełnienia materacy używamy pianki, o dobrych właściwościach izolacyjnych. 
  • - Naciąg materacy to specjalnego rodzaj linek 8 mm, utrzymujących materac w odpowiednim naprężeniu.
  • - Szerokie stopki o dużym zakresie regulacji zapobiegają zapadaniu się krzeseł w grunt, zaś system niezależnego regulowania nóg pozwala stabilnie ustawić  krzesła prawie na każdym gruncie.
  • - Pokrętła pozwalają na szeroką regulację oparć.
  • - Wszystkie elementy plastikowe wykonane są z plastiku konstrukcyjnego ABS, co zapewnia bardzo dużą wytrzymałość stopkom i pokrętłom.
 
Luksusowa, czarna seria Invader Ultra to godny następca pierwszej edycji tych modeli. Opracowana została przez naszego projektanta Russella Cossey - to nowy poziom komfortu, jakości i wzornictwa. Nowoczesny wygląd, funkcjonalność, najlepsze z dostępnych materiałów - to główne atuty gamy Invader. Śmiało możemy stwierdzić, że to jedne z najlepszych produktów na rynku. Super lekkie i niezwykle wytrzymałe aluminiowe ramy, częściowo wykonane z wzmocnionych kwadratowych profil, co zapewnia wyższą wytrzymałość. Użyliśmy innej niż w standardowych modelach, zewnętrznej wodoodpornej tkaniny okrywającej materace - Duranylon 600D (gramatura 600 g użebrowana osadzona na PVC ) to najbardziej wytrzymała tkanina, której używamy w naszych pokrowcach.
 
Materace wykonane są z pianki o wyśmienitych właściwościach termoizolacyjnych. Gumy naciągające materac, także różniąc się od standardowych, zapewniają długotrwały odpowiednio mocny naciąg. Poduszki wykonane z oddychającej tkaniny 3D, zapobiegają poceniu się. Elementy plastikowe, wykonane są z tworzywa konstrukcyjnego ABS. Nowy rodzaj pokrętła umożliwia szybką i łatwą regulację. Ząbkowane pokrętło Multi Point "klei" się do dłoni. W łóżku zastosowaliśmy zmywalną tkaninę PVC w jego dolnej części. Invader Ultra to jakość i komfort absolutny -  idealna propozycja dla najbardziej wymagających wędkarzy.

7 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Fotel Phantom Big One

Fotel Phantom Big One

411,49 zł

370,34 zł

Fotel Phantom EX

Fotel Phantom EX

310,03 zł

279,03 zł

Krzesło Enforcer Pro XL z oparciami

Krzesło Enforcer Pro XL z oparciami

299,81 zł

269,83 zł

Krzesło Enforcer Pro

Krzesło Enforcer Pro

232,45 zł

209,21 zł

4

Krzesło Enforcer

214,23 zł

182,10 zł

Krzesło Protect M

Krzesło Protect M
167,27 zł

Krzesło Elite CH

Krzesło Elite CH

155,49 zł

132,17 zł