You're currently on:

Flavour 70ml

Flavour 70ml

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

Flavour 70ml


Opis

Flavour to flagowa seria aromatów Tandem Baits. Produkowane są dla nas w Wielkiej Brytanii, na specjalne zamówienie. Wykorzystując wiedzę i zawansowaną technologię naszego partnera udało nam się stworzyć superskuteczne aromaty, o unikatowych nutach zapachowych.
Każdy aromat, który znalazł się w tej elitarnej grupie, był intensywnie próbowany przez naszych testerów i wielu świetnych wędkarzy, zaprzyjaźnionych z naszą firmą. Jesteśmy więc przekonani, że oferujemy jedne z najskuteczniejszych z dostępnych karpiowych zapachów.

Flavour działają na zasadzie uderzenia – bardzo szybko zwabiają ryby w obręb łowiska i długo je tam utrzymują. Mają intensywny zapach i wysokie stężenie, posiadają wbudowany wzmacniacz zapachu. Wyeliminowaliśmy z nich zbędne substancje nośnikowe, które mogłyby odstraszać ryby. Długi czas utrzymują się w kulkach, stopniowo uwalniając się do wody, tym samym znakomicie wabiąc ryby.

Jesteśmy pewni, że Flavour pomogą Wam złowić wymarzone ryby. Są tak wyśmienite, że oparliśmy na ich bazie większość naszych linii produktów – poczynając od kulek, na dipach i żelach kończąc.

Aromaty owocowe to grupa aromatów, wśród których każdy produkt to wielki indywidualista. Osiem różnych aromatów do każdego rodzaju łowiska, na wszystkie pory roku. Można stosować je osobno lub mieszać z resztą serii. Owocowe aromaty doskonale pracują ze wszystkim typami mieszanek. To: Truskawka Plus, Mega Tutti Frutti, Słodka Pomarańcza, Słodka Śliwka, Bananowy Krem, Słodka Kukurydza, Doskonała Truskawka, Ananasowy Sok.

Aromaty rybne i przyprawowe to grupa aromatów, która najszybciej rozwijała się w ostatnim czasie. Wszystkie nasze śmierdziele wiele lat ciężko pracowały na miano prawdziwych karpiowych killerów. Nasi testerzy i zaprzyjaźnieni karpiarze przetestowali wiele próbek, zanim wybraliśmy te odpowiednie: mocno stężone, o trwałym zapachu, a co najważniejsze – superskuteczne. Aromaty rybne i przyprawowe świetnie sprawdzają się z naszymi owocowymi Flavour. To: Czarny Halibut, Krab & Banan, Ryba & Skorupiak, Monstrualny Krab, Czerwona Wątroba, Japońska Kałamarnica, Homar & Rak, Krewetka Tygrysia.

Aromaty słodkie i korzenne to aromaty w większości mniej intensywne w odbiorze niż rybne czy owocowe. Działają jednak także zupełnie inaczej – nie nadają kulkom intensywnego zapachu, lecz wygładzają ich smak, tworzą słodkawą nutę, za którą karpie wprost przepadają. Wiele z nich zawiera dodatek aromatu śmietankowego. Mogą być mocno przedozowane. Porównujemy je do słodziutkich aromatycznych ciasteczek – każdy się na nie skusi. To: Total Scopex, Wanilia & Śmietanka, Miodowy Syrop.

Kody
11460 - Carp Food Flavour 70ml Tropicana - 15,45 zł
Schowaj kody