You're currently on:

FC Siatka zapasowa na przynęty 18 mm / 5 m

FC Siatka zapasowa na przynęty 18 mm / 5 m

FC Siatka zapasowa na przynęty 18 mm / 5 m


Opis

Siatka zapasowa do Power Bait Mesh
Uwaga: to nie jest PVA! Power Bait Mesh to nasz nowy, rewolucyjny system prezentacji przynęty, oparty na nierozpuszczalnej w wodzie siatce. Pozwala na użycie na włosie, jak i bezpośrednio na haku szerokiego wachlarza przynęt: zanęt (stick), drobnych pelletów, mielonek, ziaren (konopi, kukurydzy, itp.), białych i czerwonych robaków, martwych rybek i ciast.
Power Bait Mesh ułatwi nam skuteczne wędkowanie w trudnych sytuacjach, w miejscach pełnych raków i małych ryb, które zazwyczaj obgryzają nasze przynęty. Materiał ten tworzy wokół przynęty niewidoczną w wodzie siatkę, nie zakłócając jednocześnie przenikania zapachu do wody. Jest bardzo wytrzymały – pozwala na dalekie rzuty.
Podobnie jak PVA jest łatwy w użyciu – siatkę napełnia się przez tubę, gotowy woreczek można założyć na haczyk lub umieścić, jak kulkę, na włosie. Power Bait Mesh dedykowany jest nie tylko dla karpiarzy, może być stosowany w innych metodach jak feeder, łowienie drapieżników. Jeśli wszystko już zawiodło – spróbuj naszego Power Bait Mesh.

Kody
03925 - FC Siatka zapasowa na przynęty 18 mm / 5 m - 6,97 zł
Schowaj kody