You're currently on:

SUPER FEED X CORE - PRZYNĘTY NA OSTROŻNE KARPIE!

KLIMAT JEST !
Ale czy chciałbyś tak siedzieć tydzień, bez brania ? Jeśli chcesz skutecznie łowić karpie.
Przeczytaj poniższy artykuł !
Często pojawiając się po raz pierwszy nad wodą, zastanawiamy się jaką przynętę zastosować dodanego typu zbiornika. Każda woda potrafi skrywać jakieś tajemnice, których odkrycie może przyczynić się do odniesienia własnego małego lub większego sukcesu.

Co może nam podpowiedzieć jaki typ przynęty będzie najlepszy? zdjęcie blog 300 x 160 pix (2)Naszym zdaniem jest kilka takich wskazówek np. obecność w łowisku poziom presji wędkarskiej na danej wodzie. Tu najbardziej chcielibyśmy skupić się na wodach, gdzie przyjdzie konkurować nam z dużą ilością naturalnego pokarmu lub natłokiem raków, małż, ślimaków, charakter dna np. muł czy twarde dno żwirowe, głębokość czy nawet wędkujących. W czasach gdzie coraz większa ilość ludzi fascynuję się łowieniem walecznych karpi coraz rzadziej możemy cieszyć się samotnym przesiadywaniem nad wodą, a ilość łowionych ryb w całej Polsce lawinowo rośnie z roku na rok. Ma to swoje konsekwencje również w zachowaniu ryb zamieszkujących takie wody. Stają się bardziej ostrożne, nieufne, oraz oczywiście wybredne. Taka sytuacja naturalnie spowodowała, że marnej jakości produkty przegrywają coraz częściej z tymi dobrze wyselekcjonowanymi i zaprojektowanymi przez firmę z wieloletnim doświadczeniem.
zdjęcie blog 300 x 160 pixNaprzeciw tym oczekiwaniom najwyższej jakości produktów, stworzyliśmy Super Feed X Core, seria składa się hookersów, boosterów, dipów w płynie i proszku. W zależności od smaku znajdziecie w składzie tych produktów najwyższej jakości atraktory takie jak kryl atlantycki, GLM oryginalny nowozelandzki ekstrakt z muszli, mączka łososiowa, mączka z raka, hydrolizowana i suszona wątroba, oryginalny Robin Red, rozpuszczalne proteiny rybne, które zawierają 70% białka (działają jak kawa instant i taki sam efekt mleka dają w wodzie wabiąc cząstkami aminokwasów ryby), ekstrakty drożdże odpowiadające za smak.  zdjęcie blog 300 x 160 pix (4)Projekt bez tytułuSeria ta jest średnio aromatyzowana, siła przyciągania nie opiera się na wysokim poziomie aromatów. Jej skuteczność polega na wabieniu naturalnymi ekstraktami. Duże ryby mogą być ostrożne w stosunku do przynęt o intensywnym zapachu, będą natomiast mniej ostrożne jeśli chodzi o przynęty zawierające naturalne mączki i ekstrakty, poprzez które wykrywają pożywienie.
Specjalnie zaprojektowane nośniki dipów i boosterów optymalnie pracują w wodzie i dodatkowo zwiększają efekt wabienia.

Super Feed X Core Hookers Chili & Robin Red Chilli to przynęta, na którą Jasmin Sepica z Słowenii złowił kolosa 34,5 kg, co daje świadectwo, że nasz slogan STWORZONA DO ŁOWIENIE REKORDÓW nie jest pustym hasłem.

40139916_1806210916082705_7840802535056080896_n

Stickly Booster i Stickly Dip zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby pracować przez długi czas z naszą przynętą, jak i zanętą.
Nie rozpuszczają się w wodzie jak większość dostępnych tego typów produktów, które oparte są na bazach, które mieszają się w każdej ilości z wodą np. z syrop glukozo-frukozowego, czy glikol propylenowego (wyższych dawkach jest niebezpieczny dla ryb, więc nie jest najlepszym pomysłem wlać sobie 0,5 l glikolu w łowisku i liczyć na brania). Większość takich atraktorów rozpuszcza się natychmiast po wpadnięciu do wody.
SuperFeed X Core oparte są na biodegardowalnej, żelowej bazie, która nie rozpuszcza się natychmiast ale utrzymuje się długi czas na przynęcie i opada z nią na dno, przenosząc z sobą atraktory, które pobudzają ryby do żerowania. Tam tworzy smakowo - zapachową chmurę, która wabi ryby a także pobudza do żerowania.

SuperFeed X Core - Stickly Dip, to klasyczny dip, który oblepia i utwardza przynętę, żel po jest na tyle mocny, że przy opadaniu na dno nie rozpuści całkowici i będzie pracował na przynęcie.

Projekt bez tytułu — kopia (1) Projekt bez tytułu — kopia

 

 

 

 

 

 

SuperFeed X Core - Stickly Booster, jest przyjazny dla PVA, można go wlewać do woreczków PVA, można w nim zamaczać siatki PVA, polewać zewnętrze ziarna, pellet, kulki.

 

Projekt bez tytułu — kopia (5) Projekt bez tytułu (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SuperFeed X Core zawiera produkty w proszku, które oblepiają zewnętrznie przynętę lub zanętę, tak jak atraktory naładowane są ekstraktami, aminokwasami, które uwalniając się do wody dają sygnał tu jest pożywienie.
SuperFeed X Core - Powder Layer Dip różni się od innych dipów proszkowych, ponieważ zawiera cząstki pelletu, odrywają się one od kulki, tworząc wokół niej zapachową chmurę, a także wspomagają wymywanie ekstraktów.

Projekt bez tytułu — kopia zdjęcie blog 300 x 160 pix (6)

 

 

 

 

 

 

SuperFeed X Core - Powder Shaker Booster, to atraktor w proszku, jak wszystkie produkty X-Core napakowany jest ekstraktami a także cząstkami pracującymi góra dół. Posypuje się nim zanętę, kulki, pellety, ziarna, odrywa się od nich tworząc pionowy słup smaku i zapachu.

zdjęcie blog 400 x 200 pix (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Super Feed X Core Hookers, do tej grupy należą także kulki haczykowe. Warstwa pokrywająca kulkę to mieszanina tłuszczy i oleju rybnego lub roślinnego i oczywiście  ekstraktów i atraktorów, praca powłoki jest dość wolna, ale w przypadku dużych ryb, cierpliwość jest wskazana. Powłoka nakładamy na kulki dwa razy ręcznie, więc są dopieszczone jak cukiereczki.

Projekt bez tytułu — kopia (3)

zdjęcie blog 300 x 160 pix (7)

 

 

 

 

 

 

TANDEM BAITS TEAM, życzy połamania kija :)
Z produktami superfeed można zapoznać się klikając w link - http://tandembaits.com/super-feed.html, lub znaleźć w dobrych sklepach wędkarskich.

 

Porada
Do stworzenia skutecznej mieszanki
, która będzie doskonale nadawała się do użytku w materiale PVA potrzebne będzie kilka produktów dla przykładu w naszej propozycji używamy dwóch rodzajów frakcji pelletu Super Feed 6 i 2 mm, Super Feed PVA Stick Mix, kryl w proszku, Super Feed  Stickly Booster, idealnym dodatkiem będzie  nasz nowy PVA Soft Pellet .
Wsypać na pellet do wiadra, dodać tyle samo zanęty PVA, doprawić 10 % kryla w proszku i wymieszać, następnie wlać Stickly booster tyle, aby masa zrobiła się lekko plastyczna.
Taką mieszankę załadować do siatki PVA.

zdjęcie blog 300 x 160 pix (2) zdjęcie blog 300 x 160 pix (1)Projekt bez tytułu (1) zdjęcie blog 300 x 160 pix (3)