You're currently on:

WIŚLANE MANEWRY - AMUR CABAN FISHING

Cześć nazywamy się Amur Caban Fishing TEAM i specjalizujemy się głównie w łowieniu tych torped!!!
Postanowiliśmy spróbować swoich sił na Królowej Polskich rzek Wiśle. Bardzo długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca bo to jak wiadomo połowa sukcesu ,a zależało nam bardzo na tym ,by to była spokojna płytka woda gdzieś blisko trzcinek,gdzie amurki mogą szukać naturalnego pożywienia.

Udało nam się znaleźć takie miejsce, lecz było ono z drugiej strony brzegu w kompletnej dziczy.
Stanowiło to dla nas spore utrudnienia bo w naszym rejonie pływa bardzo dużo wędkarzy łowiących na troling.
Postanowiliśmy zrobić miejsce z drugiej strony i wywozić zestawy wzdłuż brzegu co pozwoliło nam później na spokojne łowienie lecz za każdym razem musimy się przeprawiać z całym sprzętem na drugą stronę, co miało też swój urok. Ruszyliśmy z nęceniem sypaliśmy codziennie po dwa wiadra kukurydzy zalewane Euro Boosterem XXL waniliowym od Tandem Baits w dwa miejsca około 30 kg na miejsce i tak przez około 2 tygodnie, a w między czasie pracowaliśmy cały czas nad stanowiskiem.
Aż w końcu nadszedł ten dzień kiedy wybraliśmy się pierwszy raz na ryby. Przygotowaliśmy zestawy z fluocarbonu, bo takie nam się najlepiej sprawdzają i 4 ziarna kukurydzy, tej samej którą sypiemy i poszło z wiaderkiem 10 kg do wody. 15min później mój prawy swinger zaczyna opadać.Z lekkim niedowierzaniem tnę i coś wisi.
Ryba od razu poszła w nurt i wiedziałem że nie jest to nic małego Bez zastanowienia podjęliśmy walkę z pontonu. Po około 10 min udało sie wyciągnąć Pierwszego wiślanego Amura o wadze 11kg, a kolejny wyjazd tydzień później to już był mój Wiślany chat-trick 15.800 15.200 11.000 kg

Wisła zauroczyła nas swoim pięknem a te rzeczne torpedy pokazały swoją prawdziwą moc bo walka w nurcie na rzece to naprawdę co innego!!!

Czekamy na pierwszą 20+
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie Amur Caban Fishing TEAM