You're currently on:

Sympatycy TB z Rekordami Na Macie !!!!!

Na ostatnią moją zasiadkę w tym sezonie wybrałem się z kolegą Mateuszem. Wybraliśmy głębszą stronę łowiska z nadzieją że o tej porze roku ryby będą właśnie tam.

Po pierwszej dobie bez brania zdecydowaliśmy się przenieść ze względu małe możliwości położenia naszych zestawów oraz informacji o spławianiu się ryb w płytszej części wody.

Ta decyzja już po kilku godzinach okazała się trafna. Piękne branie z odległości ok. 100 metrów i po kilkuminutowym holu ukazuje się dorodny karp. Początkowo nie myślałem że to nowe PB. Mateusz podbierając karpia skwitował -"To chyba będzie twój największy". Wkładamy rybę do worka i waga pokazuje 19.9kg.

Ucieszyłem się bardzo bo w końcu po tylu latach udało się pobić rekord nie jest to wymarzona 20+, ale ten karp dał mi dużo radości i utwierdził w tym że Jestem na właściwym miejscu.

Skusił się na kulkę Chilli Robin Red z serii Superfeed z pływającą kukurydzą. Jako zanęty użyłem tych samych kulek i gotowej kukurydzy o zapachu truskawki.

Przez dobę nic się nie działo i w ostatnią noc zasiadki budzi nas dźwięk sygnalizatora - na brzegu ląduje piękny grubas. Na pierwszy rzut oka wyglądał na większą sztukę, ale waga pokazała 13.5 kg. Szybkie fotki i ryba w dobrej kondycji wróciła do wody.

Ten karp połakomił się na jednego pop-upa o zapachu Japońskiej Kałamarnicy z serii Perfection Pop Up. Przypon jaki zastosowałem to Ronnie rig. Podsumowując zasiadka bardzo udana i raz jeszcze dziękuje Mateuszowi za pomoc, towarzystwo i przede wszystkim piękne zdjęcia.