You're currently on:

Catch Report - Sławek Żak

Postanowiłem spędzić dwie doby nad wodą z nadzieją że uda się coś konkretnego wyholować. Po wytypowaniu miejsc przyszedł czas na przygotowanie zanęty i zestawów.

Jako zanęty użyłem kulek z serii Carp Food Boilies o zapachu Ananasowy sok i Doskonałej truskawki z domieszką Ultra Fish Pellet czarny halibut.

To wszystko dopaliłem jednym z naszych bosterów o zapachu Doskonałej truskawki. Na włosy powędrowały kulki Carp Food Perfection Hookers Japońska Kałamarnica i popka z serii Super feed Fluo Sekretna kałamarnica.  Jako pierwszy na tą kombinacje przynęt skusił się karp 12 kg.

Mija kilka godzin i na sygnalizatorze "pik" a po chwili jazda.... Hol trwał kilkanaście minut i na brzegu ląduje piękna sztuka. Wskazówka wagi wskazuje 19 kg :), bardzo mnie uradowała ta ryba i nastawiła pozytywnie.

W nocy miałem jeszcze dwa mniejsze karpie w granicach 8 kg. Następnego dnia pogoda się pogorszyła nic się nie działo, aż do nocy. Jak tylko się zrobiło ciemno to zaczęła się zabawa.

Trzy brania i wyholowałem dwa karpie 10 kg , 11 kg i pięknego 17 kg. Muszę przyznać że w tym sezonie te kulki przodują na moich zasiadkach. Rano przyszedł czas powrotu do domu i oczekiwania na nastepny wyjazd. Pozdrawiam