You're currently on:

.

 • Catch Report - Sławek Żak

  Postanowiłem spędzić dwie doby nad wodą z nadzieją że uda się coś konkretnego wyholować. Po wytypowaniu miejsc przyszedł czas na przygotowanie zanęty i zestawów.

  Jako zanęty użyłem kulek z serii Carp Food Boilies o zapachu Ananasowy sok i Doskonałej truskawki z domieszką Ultra Fish Pellet czarny halibut.

  Czytaj dalej

 • Pierwsze tegoroczne ryby Alana

  Początek tego sezonu dla wszystkich zaczął się szczególnie nieciekawie. Pandemia znacznie utrudnia życie i często najprostszych, do niedawna przyjemnych czynności życia codziennego, po prostu się odechciewa.

  Pogoda również pozostawia wiele do życzenia. Skoki temperatur, które wielu z nas poczuło na własnej skórze na pewno nie pomagają w dorwaniu się do chociaż kilku ciekawych ryb. Na całe szczęście "głód karpiowy"
  wygrał i mimo kilku niedogodności postanowiłem wyruszyć nad wodę.

  Czytaj dalej

 • Jezioro Miłoszewskie - Taktyka Łowienia - Bartosz Szmyt

  Miłoszewskie  to jezioro polodowcowe położone w północnej części Kaszub.Piękna,malowniczo położona woda w której pływają karpie przekraczające 30 kilogramów.

  Dno zbiornika tuż za pasem trzcin ostro opada na głębokość 7 metrów.Dalej już bardzo łagodnie opada do głębokości 28 metrów.

  Czytaj dalej

 • PELLETOWY ZAWRÓT GŁÓWY

  Już chyba nie ma karpiarzy którzy nie stosowali lub nie stosują granulatów, które są jednymi z najskuteczniejszych zanęt i przynęt na karpie.
  Czytaj dalej

 • Karpiowe BIG TRIO Mateusza

  Moją kolejną zasiadkę zaplanowałem niedługo po powrocie z pierwszej wyprawy. Rozochocony  pierwszymi bardzo dobrymi wynikami w tym roku pomyślałem sobie, że  trzeba podtrzymać passę i po raz kolejny zapolować na duże kabany.

  Kilka dni nad wodą, na fajnej miejscówce zapowiadało totalny relax i odpoczynek. Taktyka w porównaniu do poprzedniej zasiadki , niewiele się różniła.

  Czytaj dalej

 • Wiosenne KONIE Mateusza!!!

  W najczarniejszych snach nie przypuszczałem że swoją pierwszą wiosenną zasiadkę odbędę  końcem kwietnia.

  Sytuacja w Polsce związana z koronowirusem spowodowała bardzo znaczące zmiany w moich planach wędkarskich.

  Czytaj dalej

 • PRACOWITA ZASIADKA BARTOSZA

  W pierwszy weekend po kwarantannie postanowiłem poświęcić na zasiadkę karpiową, przypuszczam  tak jak 90 procent wędkarzy w Polsce :) .

  Nad wodą zameldowałem się około godziny czternastej. Po rozbiciu obozowiska wskoczyłem do pontonu i ruszyłem na rekonesans.

  Czytaj dalej

 • WIŚLANE MANEWRY - AMUR CABAN FISHING

  Cześć nazywamy się Amur Caban Fishing TEAM i specjalizujemy się głównie w łowieniu tych torped!!!
  Postanowiliśmy spróbować swoich sił na Królowej Polskich rzek Wiśle. Bardzo długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca bo to jak wiadomo połowa sukcesu ,a zależało nam bardzo na tym ,by to była spokojna płytka woda gdzieś blisko trzcinek,gdzie amurki mogą szukać naturalnego pożywienia.

  Czytaj dalej

 • TRZY NIEZAPOMNIANE DOBY !!!!!

  Piątego kwietnia rozpocząłem sezon i pojechałem na pobliska wodę i to były trzy niesamowite doby, po przejechaniu na łowisko byłem dobrej myśli, gdyż wiatr był kierowany w moja stronę. Temperatura wskazywała 15 -20 stopni i przez te dni się utrzymywała .
  Czytaj dalej

 • Recenzja sygnalizatorów Icon PLUS 3+1 - Jakub Klubal

  Wraz z nadejściem nowego sezonu otrzymałem zestaw sygnalizatorów TandemBaits Icon Plus 3 + 1, który chciałbym zrecenzować.

  Na starcie chciałbym napisać że  sygnalizatory te wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów .Aluminiowe osłony głośników są zdecydowanie najmocniejszym elementem konstrukcyjnym, jaki można znaleźć w Icon Plus.

  Czytaj dalej

Produkty 1 do 10 z 207

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21