You're currently on:Stealth Silk

Stealth Silk

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

Stealth Silk


Opis

Stealth Silk to plecionka o perfekcyjnie wybalansowanej pływalności. Wolno tonąca, miękka, zapewnia wyjątkowo naturalną prezentację przynęty. Wszystko w jednym celu: przechytrzyć najostrożniejsze osobniki.
Stealth Silk to plecionka nowej generacji. Miękkie jak jedwab włókna PES, zostały splecione specjalną techniką z wytrzymałymi włóknami PTFE. W efekcie otrzymaliśmy wiotki i jednocześnie odporny na przetarcia materiał o małym przekroju i dużej wytrzymałość. Doskonale pracuje on w miejscach porośniętych roślinnością.
Sprawdza się w multiprzyponach, zestawach z przynętami pływającymi, wybalansowanymi krytycznie i do łowienia z powierzchni.

Zaprojektowana w technologii „stealth”, matowe wykończenie tłumi refleksy świetlne, nie płoszy ostrożnych karpi – jest dla nich praktycznie niezauważalna.

Stealth Silk Zarośla - specjalnie zaprojektowany marmurkowy splot gwarantuje plecionce unikatowy kamuflaż pośród roślinności.

Stealth Silk Żwir - specjalnie zaprojektowany marmurkowy splot gwarantuje pełny kamuflaż, który wtopi plecionkę w żwirowo‑ piaszczyste otoczenie.

Stealth Silk Muł - specjalnie zaprojektowany marmurkowy splot zapewnia unikatowy kamuflaż na ciemnym zamulonym dnie.

Kody
30275 - Stealth Silk 25 lb / 20 m Zarośla - 33,06 zł
30276 - Stealth Silk 25 lb / 20 m Muł - 33,06 zł
30277 - Stealth Silk 25 lb / 20 m Żwir - 33,06 zł
Schowaj kody