You're currently on:Stealth Silk Stripper

Stealth Silk Stripper

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

Stealth Silk Stripper


Opis

Stealth Silk Stripper to znakomity kamuflaż i perfekcyjnie wybalansowana pływalność. Wolno tonąca linka z miękkim rdzeniem, otoczona antyrefleksyjną otuliną o potężnej odporności na przetarcie. Zapewnia wyjątkowo naturalną prezentację przynęty. Wszystko w jednym celu: przechytrzyć najostrożniejsze osobniki.

Stealth Silk Stripper to hybrydowa plecionka nowej generacji. Zbudowana z zewnętrznej polimerowej otuliny, nakładanej w unikatowym i zawansowanym procesie technologicznym. Tworzy niewiarygodnie odporną na przetarcie, całkowicie antyrefleksyjną powłokę, która otacza miękkie jak jedwab włókna PES, splecione specjalną techniką z wytrzymałymi włóknami PTFE. Wiotki i miękki rdzeń ukryty został w mocnej otulinie o małym przekroju i dużej wytrzymałość.
Sztywna otulina nie pęka nawet na węzłach, zapobiega plątaniu się zestawu, pozwala kreować sztywne przypony. Usunięcie otuliny i odsłonięcia super miękkiego rdzenia otwiera niezliczone możliwości konstrukcji nowoczesnych przyponów karpiowych combi i multi. Idealna w zestawach z przynętami pływającymi, wybalansowanymi krytycznie.
Wykonana w technologii „stealth”, totalnie matowa otulina, tłumi refleksy świetlne. Stealth Silk Stripper jest praktycznie niezauważalna dla karpi.

Stealth Silk Stripper Żwir - specjalnie zaprojektowany marmurkowy splot gwarantuje pełny kamuflaż. Idealnie wtapia się w  żwirowo- piaszczyste dno.

Stealth Silk Stripper Muł - specjalnie zaprojektowany marmurkowy splot gwarantuje pełny kamuflaż. Idealnie wtapia się w ciemne muliste otocznie.

Stealth Silk Stripper Zarośla - specjalnie zaprojektowany marmurkowy splot gwarantuje pełny kamuflaż. Idealnie wtapia się w  zielsko i zarośla.

Kody
30289 - Stealth Silk Stripper 25 lb / 10 m Zarośla - 41,19 zł
30290 - Stealth Silk Stripper 25 lb / 10 m Muł - 41,19 zł
30291 - Stealth Silk Stripper 25 lb / 10 m Żwir - 41,19 zł
Schowaj kody