You're currently on:

Łóżka

Łóżka Invader, Phantom i Enforcer zaprojektowane zostały przez naszego projektanta Russella Cossey. Gama zawiera nowe produkty jak i starsze przeprojektowane modele. Oprócz wzornictwa, rozwiązań praktycznych główny nacisk postawiliśmy na JAKOŚĆ WYKONANIA, TRWAŁOŚĆ I KOMFORT. Do ich produkcji użyliśmy najlepszych komponentów, ramy łóżek wykonane są z dwóch różnych materiałów.

  • - Aluminium wysokiej próby 6061, w newralgicznych miejscach wzmacniane stalą, dzięki czemu ramy są wyjątkowo lekkie i superwytrzymałe seria Phantom.
  • - Mocna stal, wykonane z niej ramy są supermocne Enforcer
  • - Poszycia materacy wykonane są z wytrzymałej wodoodpornej tkaniny – topowej klasy nylonu 600D/400D Oksford.
  • - Do wypełnienia materacy używamy pianki, o dobrych właściwościach izolacyjnych. 
  • - Naciąg materacy to specjalnego rodzaju linki 8 mm, utrzymujące materac w odpowiednim naprężeniu.
  • - Szerokie stopki o dużym zakresie regulacji zapobiegają zapadaniu się łóżek i krzeseł w grunt, zaś system niezależnego regulowania nóg pozwala stabilnie ustawić łóżka prawie na każdym gruncie.
  • - Pokrętła pozwalają na szeroką regulację oparć.
  • - Wszystkie elementy plastikowe wykonane są z plastiku konstrukcyjnego ABS, co zapewnia bardzo dużą wytrzymałość stopkom i pokrętłom.
 
Luksusowa, czarna seria Invader Ultra to godny następca pierwszej edycji tych modeli. Opracowana została przez naszego projektanta Russella Cossey - to nowy poziom komfortu, jakości i wzornictwa. Nowoczesny wygląd, funkcjonalność, najlepsze z dostępnych materiałów - to główne atuty gamy Invader. Śmiało możemy stwierdzić, że to jedne z najlepszych produktów na rynku. Super lekkie i niezwykle wytrzymałe aluminiowe ramy, częściowo wykonane z wzmocnionych kwadratowych profil, co zapewnia wyższą wytrzymałość. Użyliśmy innej niż w standardowych modelach, zewnętrznej wodoodpornej tkaniny okrywającej materace - Duranylon 600D (gramatura 600 g użebrowana osadzona na PVC ) to najbardziej wytrzymała tkanina, której używamy w naszych pokrowcach.

Materace wykonane są z pianki o wyśmienitych właściwościach termoizolacyjnych. Gumy naciągające materac, także różniąc się od standardowych, zapewniają długotrwały odpowiednio mocny naciąg. Poduszki wykonane z oddychającej tkaniny 3D, zapobiegają poceniu się. Elementy plastikowe, wykonane są z tworzywa konstrukcyjnego ABS. Nowy rodzaj pokrętła umożliwia szybką i łatwą regulację. Ząbkowane pokrętło Multi Point "klei" się do dłoni. W łóżku zastosowaliśmy zmywalną tkaninę PVC w jego dolnej części. Invader Ultra to jakość i komfort absolutny -  idealna propozycja dla najbardziej wymagających wędkarzy.

 

14 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Łóżko Enforcer MC 8 nóg - CAMO

Łóżko Enforcer MC 8 nóg - CAMO

844,32 zł

717,67 zł

Bed Enforcer S-Flat 8 leg

Bed Enforcer S-Flat 8 leg

549,02 zł

494,12 zł

Łóżko Invader Beast 8 nóg

Łóżko Invader Beast 8 nóg

889,26 zł

755,87 zł

Stolik do fotela

Stolik do fotela

58,76 zł

49,95 zł

Łóżko Phantom EX 6 nóg

Łóżko Phantom EX 6 nóg

738,00 zł

627,30 zł

Łóżko Phantom Big One 8 leg

Łóżko Phantom Big One 8 leg

919,90 zł

827,91 zł

Łóżko Enforcer MC 8 nóg

Łóżko Enforcer MC 8 nóg

777,39 zł

699,65 zł

Łóżko Enforcer MC 6 leg

Łóżko Enforcer MC 6 leg

684,66 zł

581,96 zł

Łóżko Enforcer 8 nóg

Łóżko Enforcer 8 nóg

641,67 zł

577,50 zł

Łóżko Enforcer 6 nóg

Łóżko Enforcer 6 nóg

499,41 zł

449,47 zł