You're currently on:

Krzesła

Krzesła Phantom i Enforcer zaprojektowane została przez naszego projektanta Russella Cossey. Gama zawiera nowe produkty jak i starsze przeprojektowane modele. Oprócz wzornictwa, rozwiązań praktycznych główny nacisk postawiliśmy na JAKOŚĆ WYKONANIA, TRWAŁOŚĆ I KOMFORT. Do ich produkcji użyliśmy najlepszych komponentów, ramy  krzeseł wykonane są z dwóch różnych materiałów.

  • - Aluminium wysokiej próby 6061, w newralgicznych miejscach wzmacniane stalą, dzięki czemu ramy są wyjątkowo lekkie i superwytrzymałe seria Phantom.
  • - Mocna stal, wykonane z niej ramy są supermocne Enforcer.
  • - Poszycia materacy wykonane są z wytrzymałej wodoodpornej tkaniny – topowej klasy nylonu 600D/400D Oksford.
  • - Do wypełnienia materacy używamy pianki, o dobrych właściwościach izolacyjnych. 
  • - Naciąg materacy to specjalnego rodzaj linek 8 mm, utrzymujących materac w odpowiednim naprężeniu.
  • - Szerokie stopki o dużym zakresie regulacji zapobiegają zapadaniu się krzeseł w grunt, zaś system niezależnego regulowania nóg pozwala stabilnie ustawić  krzesła prawie na każdym gruncie.
  • - Pokrętła pozwalają na szeroką regulację oparć.
  • - Wszystkie elementy plastikowe wykonane są z plastiku konstrukcyjnego ABS, co zapewnia bardzo dużą wytrzymałość stopkom i pokrętłom.
 
Luksusowa, czarna seria Invader Ultra to godny następca pierwszej edycji tych modeli. Opracowana została przez naszego projektanta Russella Cossey - to nowy poziom komfortu, jakości i wzornictwa. Nowoczesny wygląd, funkcjonalność, najlepsze z dostępnych materiałów - to główne atuty gamy Invader. Śmiało możemy stwierdzić, że to jedne z najlepszych produktów na rynku. Super lekkie i niezwykle wytrzymałe aluminiowe ramy, częściowo wykonane z wzmocnionych kwadratowych profil, co zapewnia wyższą wytrzymałość. Użyliśmy innej niż w standardowych modelach, zewnętrznej wodoodpornej tkaniny okrywającej materace - Duranylon 600D (gramatura 600 g użebrowana osadzona na PVC ) to najbardziej wytrzymała tkanina, której używamy w naszych pokrowcach.
 
Materace wykonane są z pianki o wyśmienitych właściwościach termoizolacyjnych. Gumy naciągające materac, także różniąc się od standardowych, zapewniają długotrwały odpowiednio mocny naciąg. Poduszki wykonane z oddychającej tkaniny 3D, zapobiegają poceniu się. Elementy plastikowe, wykonane są z tworzywa konstrukcyjnego ABS. Nowy rodzaj pokrętła umożliwia szybką i łatwą regulację. Ząbkowane pokrętło Multi Point "klei" się do dłoni. W łóżku zastosowaliśmy zmywalną tkaninę PVC w jego dolnej części. Invader Ultra to jakość i komfort absolutny -  idealna propozycja dla najbardziej wymagających wędkarzy.

12 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę
nowy

Fotel Invader Beast

Fotel Invader Beast

573,55 zł

516,20 zł

nowy

Krzesło Enforcer Pro XL z oparciami

Krzesło Enforcer Pro XL z oparciami

285,54 zł

256,99 zł

nowy

Krzesło Enforcer Pro

Krzesło Enforcer Pro

221,37 zł

199,23 zł

Fotel Phantom EX z oparciami

Fotel Phantom EX z oparciami

391,77 zł

333,00 zł

Fotel Enforcer MC

Fotel Enforcer MC

413,53 zł

351,50 zł

Krzesło Enforcer XL

Krzesło Enforcer XL

333,66 zł

283,61 zł

Krzesło Enforcer XL z oparciami

Krzesło Enforcer XL z oparciami

318,97 zł

271,12 zł

Krzesło Protect L

Krzesło Protect L
240,81 zł

Krzesło Protect M

Krzesło Protect M
167,27 zł

Krzesło Elite CH

Krzesło Elite CH
155,49 zł