You're currently on:

Top Edition

Seria Top Edition oferowana była przez nas długi czas, przyczyniła się do złowienia wielu rekordowych karpi w wodach całej Europy. Ale na wszystko przychodzi czas, nawet najlepsze można ulepszyć. Nowe Top Edition to przynęty inne niż dotychczas, całkowicie zmienione, unikatowe produkty. Efekt wieloletniego doświadczenia w projektowaniu i produkcji przynęt a przede wszystkim łowieniu rekordowych karpi. Seria składa się z pięciu wyjątkowych zapachów: Frenzy, Red Furious, The One, Essential S i GLM Euphoria.

Przynęty Top Edition zapewnią pewien rodzaj emocji, które znają tylko Ci, którzy kiedykolwiek holowali dużego karpia. To euforia, napędzana adrenaliną i pewnie czymś jeszcze. Przynęty te powstały z pasji, która zmierzyła się z wyzwaniem. A kiedy pasja do łowienia karpi spotyka się z wyzwaniami, które stawiamy naszym przynętom każdego dnia, możesz mieć pewność, że dokonujesz właściwego wyboru.

Cała reszta, i to co w łowieniu karpi najlepsze, jest w Twoich rękach.

Frenzy, czerpie ze starszej serii, to co najlepsze, oczywiście dodaliśmy sporo mocnych atraktorów. Świetne połączenie bananowej nuty i przyprawach korzennych, ekstraktu z łososia i drożdży, rozpuszczalnych protein rybnych. Skuteczna broń na wielkie, ostrożne karpie, jednak  spróbujcie Frenzy podczas letnich zasiadek, a efekt może Was zadziwić.

Red Furious, czerwona furia to super owocowa przynęta, połączenie truskawki z naszym tajnym składnikiem, a to wszystko doprawione potężnym dodatkiem ekstraktu z łososia i drożdży. Połączenie owocu z ekstraktem rybnym i słonymi daje niezwykle łowną przynętę. Jedna z najlepszych owocówek, przynęty skuteczne cały rok, jednak w letnie ciepłe dni, nic ich nie zastąpi.

The One, przynęta długo oczekiwana, wybitnie rybna o wysokiej zawartością bleanchan (proszek z fermentowanej krewetki) jednym z najlepszych dodatków jakie dotychczas użyto w karpiowych przynętach. Mieszanka zawiera mączkę z kryla, rozpuszczalne rybne proteiny, ekstrakt z drożdży i nasz krewetkowy aromat. Wysokoproteinowa, o niewiarygodnie przyciągający rybnym smaku i zapachu. Absolutny klier na wielkie, ostrożne karpie w łowiskach poddanych dużej presji.

Essential S to naturalne połączenie wielu super atraktorów, ekstremalnie skuteczna rybna kombinacja. Proszek z łososia, rozpuszczalne proteiny rybne, mączka z raka, ekstrakt z drożdży, hydrolizowana wątroba. Tak skomponowana przynęta, wabi ryby nie tylko smakiem i zapachem, ale także mikro-cząsteczkami białek. Aby przynęta była kompletna, dodaliśmy do niej obłędny aromat skorupiaków. Intensywnie wabiąca rybna przynęta, każdy kogo celem jest naprawdę duży i ostrożny karp powinien spróbować Essential S.

GLM Euphoria to kulka oparta o jeden z najskuteczniejszych atraktorów kiedykolwiek używanych w produkcji przynęt, ekstrakt z zielonego małża. Ekstrakt GLM jest bogaty w naturalnie występującą betainę, wyjątkowy zapach skorupiaków, jeden z najbardziej wyrazistych jaki można sobie wyobrazić. Zasadniczo zwiększa ilość brań. Używany z powodzeniem przez wielu najlepszych i najbardziej doświadczonych łowców karpi na świecie. Niezastąpione źródło aminokwasów egzogennych, mikroelementów, kwasów tłuszczowych. Jeśli potrzebujesz ekstremalnej przynęty, nie znajdziesz nic lepszego niż GLM Euphoria.

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę