You're currently on:Gravity Silk Stripper

Gravity Silk Stripper

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

Gravity Silk Stripper


Opis

Gravity Silk Stripper idealne wtapia się w podłoże i jednocześnie oferuje szerokie spektrum atrakcyjnych prezentacji przynęty. Linka przyponowa przeznaczona do ciężki zadań, znakomicie odporna na przetarcie, idzie jak kamień na dno i idealnie przylega do jego nierówności. Gravity Silk Stripper, zaprojektowany został bez kompromisów, dzięki czemu udało nam się uzyskać produkt o wybitnych parametrach, nieosiągalnych dla innych materiałów przyponowych.
Hybrydowa konstrukcja zbudowana z zewnętrznej polimerowej otuliny, nakładana w unikatowym i zaawansowanym procesie technologicznym. Niewiarygodnie odporna na przetarcie, całkowicie antyrefleksyjna powłoka. Otacza ją miękki, ekstremalnie mocny rdzeń zrobiony z tonących włókien PTFE, połączony z włóknami HMPE Dyneema ®. Sześć ciasno splecionych włókien i zewnętrzna otulina tworzą mocną, niesamowicie odporną na przetarcie, wytrzymałą plecionkę o małej średnicy.
Sztywna otulina nie pęka nawet na węzłach, zapobiega plątaniu się zestawu, pozwala kreować sztywne przypony. Usunięcie otuliny i odsłonięcia rdzenia daje szerokie możliwości konstrukcji nowoczesnych przyponów karpiowych, anti-blow rig, combi rig i mult rig. Totalnie matowa otulina tłumi refleksy świetlne. Gravity Silk Stripper jest praktycznie niezauważalna dla karpi.

Gravity Silk Stripper Ciemny Brąz - perfekcyjnie dobrany kamuflaż idealnie wtapia się w ciemne muliste, żwirowe dno.
Gravity Silk Stripper Zielony Kamuflaż - zgniły oliwkowo-zielony kolor zapewnia perfekcyjny kamuflaż, idealnie wtapiający się w miejsca obfitujące w zarośla, lilie, pomiędzy roślinność.

Kody
30284 - Gravity Silk Stripper 25 lb / 10 m Ciemny Brąz - 50,13 zł
30285 - Gravity Silk Stripper 25 lb / 10 m Zarośla - 50,13 zł
Schowaj kody