You're currently on:

Znamy Rybę Czerwca 2013

Makieta 1Wojciech Witkowski – łowca karpia o wadze równo 25 kg – zostaje zwycięzcą czerwcowej edycji Karpiowych łowów z Tandem Baits. Szczęśliwą przynętą okazała się TB Impact Boilies 20 mm Wanilia&Śmietanka. Nagroda to 300 zł do wykorzystania w sprzęcie TB oraz 50% rabat na zakupy w naszym sklepie online. Gratulujemy!

Drugie miejsce należy w czerwcu do Marcina Błaszczyka, który może pochwalić się niewiele mniejszym karpiem - o wadze 24,50 kg. Okaz został złowiony na bałwanka z kulek TB Impact Monstrualny Krab 18 mm (pływak i tonąca). Nagroda to 40% rabat na zakupy w internetowym sklepie TB. Trzecie miejsce wywalczył natomiast Michał Musiałowski – łowca cyprinusa o wadze 22,20 kg. Skuteczną przynętą okazałą się kulka Tandem Baits Euro Boilies 18 mm Krab. Nagrodą jest 30% rabat na zakupy w sklepie online.
Tytuł autora Karpiowego Video Miesiąca wraz z nagrodą w postaci sprzętu TB o wartości 200 zł wędruje w czerwcu do Jarosława Małeckiego.
Zgodnie z regulaminem konkursu Karpiowe łowy z Tandem Baits rabaty ważne są w ciągu 30 dni od momentu ogłoszenia wyników i dotyczą zakupów o wartości nieprzekraczającej 1.000 zł brutto /rabaty nie obejmują kosztów dostawy zamawianych produktów/.
Serdecznie gratulujemy i gorąco zachęcamy do zgłaszania swoich połowów!
Dodaj komentarz