You're currently on:

Tomek Wasilewski

Tomek Wasilewski to od prawie dziesięciu lat nasz polski tester. To doskonały wędkarz który łowi karpie już ponad dwadzieścia lat i wielokrotnie udowodnił, że naprawdę potrafi to robić. Złowił wiele karpi powyżej 20kg, a także dwa olbrzymy powyżej 30kg. Pięknego pełnołuskiego o wadze 35,2 i lustrzenia 30.7kg. Warto wspomnieć, że te dwa wielkie karpie zostały złowione na dwóch różnych francuskich jeziorach. Wynik ten dotychczas nie został powtórzony przez żadnego polskiego karpiarza.

Tomek złowił również dużo wielkich karpi w polskich wodach, a wisienką na torcie jest ponad dwudziesto siedmio kilogramowy lustrzeń wyholowany w zbiorniku PZW. Przez wiele lat specjalizował się w polowaniu na największe osobniki zamieszkujące małe zapomniane glinianki. Potrafi skutecznie zlokalizować a następnie oszukać największe trudne do złowienia karpie.

Tomek powiedział nam kiedyś „ W moim karpiowaniu wszystko zaczyna się od marzeń. Chociaż łowię je w świadomy sposób już ponad 20lat ciągle są dla mnie ważne i cięgle te największe śnią mi się po nocach. Nie ważne ile godzin będę siedział na drzewie, ile w pontonie, ile razy się nie wyśpię i ile razy wrócę pokonany. Ważne jest to, że jak Go w końcu położę na macie to znowu będę się trząsł jak mały chłopiec”.

Ponad to od wielu lat Tomek pomaga nam projektować nasze przynęty. Kilka nowych smaków z serii Top Eition i Super Feed to „jego dzieci” a jednocześnie efekt wieloletnich testów zarówno na polskich jak i zagranicznych łowiskach. Dzięki temu powstało kilka takich kilerów jak: Kałamarnica & Pomarańcza, Indiana Hot Spice czy The One i GLM Euphoria z serii Top Edition.