You're currently on:

Ryba września 2016

Mamy rybę września "Karpiowych łowów z Tandem Baits 2016".  Jest to piękny, stary lustrzeń ważący 24,65 kg złowiony przez Jakuba Sadusia. Po raz kolejny widać jakie efekty przynosi dobre dopalenie przynęty. Olbrzym skusił sie na kulki własnej produkcji mocno dopalone naszym SuperFeed Speed Booster Szalony Homar. Nagrodą za pierwsze miejsce jest bon o wartości 400zł na zakupy w naszym sklepie online.

Jakub Saduś, 24,65kg, Kulki własnej produkcji zalane SF Speed Booster Szalony Homar Jakub Saduś, 24,65kg, Kulki własnej produkcji zalane SF Speed Booster Szalony Homar

Na II miejscu znalazł się Paweł Dolat z równie pięknym lecz nieco mniejszym, ważacym 19 kg lustrzeniem. Ryba wzięła na kulki z serii Carp Food Japońska Kałamarnica. Paweł otrzymuje od nas bon na zakupy w naszym sklepie online o wartości 300zł.

Paweł Dolat, 19kg, CF Japońska Kałamarnica Paweł Dolat, 19kg, CF Japońska Kałamarnica

Pozycję III zajął Piotr Hibner z karpiem o wadze 18,3 kg. Piotr od kilku lata stawia na kulki Carp Food Homar&Rak, które jak widać nie zawodzą nigdy:) Nagroda to bon o wartości 200zł na zakupy w naszym sklepie online.

Piotr Hibner, 18,3kg, CF Homar&Rak Piotr Hibner, 18,3kg, CF Homar&Rak

Nagroda pocieszenia, czyli bon na zakupy w naszym sklepie o wartości 100zł wędruje do Mateusza Smoderka, który na kulki z serii SperFeed Fluo Pop Up Truskawka Kremowa wyholował karpia 17kg.

Mateusz Smoderek, 17kg,  SuperFeed Fluo Pop Up Truskawka Kremwa Mateusz Smoderek, 17kg, SuperFeed Fluo Pop Up Truskawka Kremwa

Z laureatami konkursu skontaktujemy się za pomocą maila w celu ustalenia zasad odbioru nagród. Wszystkim gratulujemy i czekamy na Wasze zgłoszenia w październikowej odsłonie "Karpiowych łowów z Tandem Baits 2016 :)