You're currently on:

Ryba września 2015

Rybą września "Karpiowych łowów z Tandem Baits" jest karp złowiony przez Mariusza Żydek o wadze 22,5kg. Olbrzym skusił się na kulki z serii Carp Food Japońska Kałamarnica. Nagrodą za pierwsze miejsce jest bon o wartości 400zł na zakupy w naszym sklepie online.

Mariusz Żydek, 22,5kg, CF Japońska Kałamarnica Mariusz Żydek, 22,5kg, CF Japońska Kałamarnica

Na II miejscu znalaźli się ex aequo Piotr Hibner i Jerzy Jurć, łowcy karpi o wadze 21,6kg. Ryba Piotra skusiła się na kulkę z serii SuperFeed Kałamarnica&Pomarańcza, natomiast Jerzego szczęśliwą przynętą była kulka z serii Carp Food Perfection Hookers Słodka Śliwka.  Obaj panowie otrzymują od nas bony na zakupy w naszym sklepie online o wartości 300zł.

Piotr Hibner, 21,6kg, SuperFeed Kałamarnica&Pomarańcza Piotr Hibner, 21,6kg, SuperFeed Kałamarnica&Pomarańcza
Jerzy Jurć, 21,6kg, CF Perfection Hookers Słodka Śliwka Jerzy Jurć, 21,6kg, CF Perfection Hookers Słodka Śliwka

Pozycję III zajął Marcin Mrugała z karpiem 21kg. W złowieniu pięknego lustrzenia pomogła kulka z serii Carp Food Homar&Rak podpięta CF Perfection Pop Up Krab&Banan. Nagroda to bon o wartości 200zł na zakupy w naszym sklepie online.

Marcin Mrugała, 21kg, Carp Food Homar&Rak+Perfection Pop Up Krab&Banan Marcin Mrugała, 21kg, Carp Food Homar&Rak+Perfection Pop Up Krab&Banan

Nagroda pocieszenia, czyli bon na zakupy w naszym sklepie o wartości 100zł wędruje do Damiana Granda.

Damian Granda 20.5kg, SuperFeed X-Core Hookers Krewetka&Czarny pieprz Damian Granda 20.5kg, SuperFeed X-Core Hookers Krewetka&Czarny pieprz

Z laureatami konkursu skontaktujemy się za pomocą meila w celu ustalenia zasad odbioru nagród.

Wszystkim gratulujemy i czekamy na Wasze zgłoszenia w październikowej edycji "Karpiowych
łowów z Tandem baits":)