You're currently on:

Ryba sierpnia 2016

W sierpniowej odsłonie "Karpiowych łowów z Tandem Baits" zwyciężył Piotr Hibner, który wyholował karpia ważacego 21,2 kg. Szczęśliwą przynętą był bałwanek z kulki SuperFeed Kałamarnica&Pomarańcza z orzechem tygrysim. Nagrodą jest bon o wartości 400zł na zakupy w naszym sklepie online.

Piotr Hibner, 21,2kg, SF Kałamarnica&Pomarańcza + orzech tygrysi Piotr Hibner, 21,2kg, SF Kałamarnica&Pomarańcza + orzech tygrysi

Miejsce II zajął Paweł Dolat, który na kulki z serii Carp Food Japońska Kałamarnica złowił pięknego karpia o wadze 18,8 kg, za co otrzymuje od nas bon na zakupy w naszym sklepie online o wartosci 300zł.

Paweł Dolat, 18,8kg, CF Japońska Kałamarnica Paweł Dolat, 18,8kg, CF Japońska Kałamarnica

Na III pozycji znalazł się Krzysztof Piechota i jego pełnołuski karp ważący 17,5 kg. Skuteczną przynętą były kulki także z serii SuperFeed o smaku Kałamarnica&Pomarańcza. Nagroda to bon o wartości 200zł na zakupy w naszym sklepie online.

Krzysztof Piechota, 17,5 kg, SF Kałamarnica&Pomarańcza Krzysztof Piechota, 17,5 kg, SF Kałamarnica&Pomarańcza

W tym roku spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń losujemy "Nagrodę pocieszenia", czyli bon na zakupy o wartości 100zł. Szczęśliwcem jest Wiesław Tatarynowicz, który przesłał do nas zdjęcie karpia ważącego 14 kg. Wiesław złowił go na kulki z serii SuperFeed Diffusion Boilies Diabelska Słodycz.

Wiesław Tatarynowicz, 14kg, SF Diffusion Boilies Diabelska Słodycz Wiesław Tatarynowicz, 14kg, SF Diffusion Boilies Diabelska Słodycz

Z laureatami skontaktujemy się w osobnym mailu.

Wszystkim gratulujemy i czekamy na Wasze zgłoszenia w trwającej wrześniowej odsłonie "Karpiowych łowów z Tandem Baits":)