You're currently on:

Ryba sierpnia 2015

Karpiem sierpnia w konkursie "Karpiowe łowy z Tandem Baits" jest pełnołuski olbrzym ważący 25,25kg. Ryba nie mogła oprzeć się wabiącej sile naszego Speed Boostera z serii SuperFeed. Pogromca karpia, Jarosław Kościelniak otrzymuje w nagrodę bon o wartości 400zł na zakupy w naszym sklepie online.

Jarosław Kościelniak, 25,25kg, kulka własnej produkcji+SuperFeed Speed  Booster Jarosław Kościelniak, 25,25kg, kulka własnej produkcji+SuperFeed Speed Booster

Na II miejscu znalazł się niewiele mniejszy cyprinus, bo ważący 25,1kg!!! Wyholował go Mariusz Szulik, a szczęśliwą przynętą była kulka z serii Carp Food Perfection Hookers Homar&Rak. Mariusz otrzymuje od nas bon o wartości 300zł na zakupy w naszym sklepie online.

Mariusz Szulik, 25,1kg, CF Perfection Hookers Homar&Rak Mariusz Szulik, 25,1kg, CF Perfection Hookers Homar&Rak

Miejsce III  zajął Kacper Bordzoł i jego pięknie ubarwiony "golas" ważący 22,9kg. W tym przypadku kombinacja kulek Carp Food Wanilia&Śmietanka i Doskonała Truskawka, okazała się strzałem w dziesiątkę:) Do Kacpra wędruje bon o wartości 200zł na zakupy w naszym sklepie online.

Kacper Bordzoł, 22,9kg, CF Wanilia Śmietanka+Doskonała Truskawka Kacper Bordzoł, 22,9kg, CF Wanilia Śmietanka+Doskonała Truskawka

Szczęśliwcem, do którego w tym miesiącu leci "Nagroda pocieszenia", czyli bon na zakupy w naszym sklepie online o wartości 100zł jest Jan Arski. Zgłoszony przez Janka karp skusił się na pojedynczą kulkę z serii Carp Food Perfection Pop Up Kremowy Banan i ważył 18,8kg.

Jan Arski, 18,8kg, Perfection Pop Up Kremowy Banan Jan Arski, 18,8kg, Perfection Pop Up Kremowy Banan

Panowie gratulacje!!!

We wrześniu oczywiście nie odpuszczamy i czekamy na Wasze zgłoszenia z okazami:)