You're currently on:

Ryba sierpnia 2014

Zwycięzcą sierpniowej odsłony Karpiowych łowów z Tandem Baits jest Piotr Hibner, który od wielu lat łowi na kulki TB. Tym razem pięky golec o wadze 22,4 kg, skusił się na kulki o smaku Krab-Banan. Piotr otrzymuje w nagrodę sprzęt TB o wartości 200zł oraz 50% rabat na zakupy w naszym sklepie online. Gratulujemy!

Piotr Hibner, 22,4 kg Impact Krab-Banan Piotr Hibner, 22,4 kg TB Krab-Banan

Kolejnym laureatem i zdobywcą II miejsca jest Grzegorz Stramowski, łowca lustrzenia o wadze 15kg. Nagroda to 40% rabat na zakupy w internetowym sklepie TB.
Na III miejscu uplasowało się ex aequo aż czterech łowców: Damian Lisiecki, Jarek Ziaja, Szymon Bryl i Wojciech Franków. Wszyscy panowie zgłosili do konkursu karpie o równej wadze 14kg. W nagrodę każdy z nich otrzymuje 30% rabat na zakupy w naszym sklepie online.
IV miejsce również ex aequo - Paweł Jędrzejewski i Konrad Bobowski - łowiąc karpie o wadze 12kg, otrzymują 25% rabat na zakupy w naszym sklepie.

Najładniejszym karpiem w sierpniu naszym zdaniem jest olbrzym złowiony przez Piotra Hibnera. Nagrodą w tej kategorii jest 40% rabat na zakupy w naszym sklepie online.

Amura miesiąca złowił w sierpniu nasz młody łowca Konrad Bobowski. Łowiąc na kulki Perfection Pop-up Mega Tutti-Frutti, wyholował torpedę o wadze 16kg. Nagrodą jest 40% rabat na zakupy w sklepie TB. Konrad, jako młody łowca, otrzymuje od nas również sprzęt TB o wartości 50zł. II miejsce w kategorii "Amur miesiąca" zdobywa Wojciech Franków - amur 8kg - nagroda 30% rabat na zakupy w naszym sklepie online.

Wszystkim łowcom serdecznie gratulujemy!!!

Jednocześnie zachęcamy wszystkich do wysyłania zdjęć karpi i amurów, wraz relacjami z zasiadek. Do zdobycia koszulki z logiem TB, sprzęt raz rabaty na zakupy!!!

 

Rabaty otrzymane w więcej niż jednej kategorii nie łączą się ze sobą, traktowane są jako dwie osobne nagrody. Po otrzymaniu rabatu w więcej niż jednej kategorii, należy złożyć osobne zamówienie dla każdego rabatu (kwota maksymalna zamówienia to 1200zł/brutto dla każdej kategorii). Nagrody i rabaty nie łączą się z innymi promocjami Tandem Baits.